Wine Wellness Hotel Centro****, Hustopeče

Aktivity

bowling, cykloturistika, projížďky na koni, turistické trasy

Vybavení

bar, bezbariérový přístup, dětská herna/koutek, internet pro hotelové hosty zdarma, Kneippovy lázně, konferenční prostory, parkoviště, parní sauna, sauna finská, vířivka, whirlpool, WiFi

Fotogalerie

centro8 centro4 centro3 centro1 konf.-centro centro9 centro7 centro2 centro13 centro11 centro10 centro5 centro6

Umístění

Moderní hotel Centro nacházející se uprostřed jižní Moravy v Hustopečích, kousek od dálnice D2, asi 25 km jižně od Brna.

Vybavení pokojů

Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány s komfortním vybavením pokojů tří kategorií (standard, superior a mezonetové apartmá) o celkové kapacitě 117 lůžek včetně přistýlek. Vybavení pokojů - sprcha/vana, LCD televize, WC, fén, Wi-fi internet, telefon, některé pokoje jsou klimatizované.

Další informace

Hotel nazíbí speciality domácí i mezinárodní kuchyně. V letních měsících nabízí vnitřní hotelový dvůr příjemné zahradní posezení.

Centro Club – klubové zařízení s nabídkou sportovních aktivit – 3 kuželkové dráhy, 2 kulečníkové stoly, stolní fotbal, šachový stolek, internet point, vinný sklípek – příjemné posezení pro uzavřené společnosti s nabídkou krajových jídel, degustace vína s výkladem odborného sommeliéra, cimbálové muziky.

Konferenční prostory pro 20 – 200 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání a salonky v moderním i historickém stylu.

 

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely