Wine Wellness Hotel Centro****, Hustopeče

Aktivity

bowling, cykloturistika, projížďky na koni, turistické trasy

Vybavení

bar, bezbariérový přístup, dětská herna/koutek, internet pro hotelové hosty zdarma, Kneippovy lázně, konferenční prostory, parkoviště, parní sauna, sauna finská, vířivka, whirlpool, WiFi

Fotogalerie

centro8 centro4 centro3 centro1 konf.-centro centro9 centro7 centro2 centro13 centro11 centro10 centro5 centro6

Umístění

Moderní hotel Centro nacházející se uprostřed jižní Moravy v Hustopečích, kousek od dálnice D2, asi 25 km jižně od Brna.

Vybavení pokojů

Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány s komfortním vybavením pokojů tří kategorií (standard, superior a mezonetové apartmá) o celkové kapacitě 117 lůžek včetně přistýlek. Vybavení pokojů - sprcha/vana, LCD televize, WC, fén, Wi-fi internet, telefon, některé pokoje jsou klimatizované.

Další informace

Hotel nazíbí speciality domácí i mezinárodní kuchyně. V letních měsících nabízí vnitřní hotelový dvůr příjemné zahradní posezení.

Centro Club – klubové zařízení s nabídkou sportovních aktivit – 3 kuželkové dráhy, 2 kulečníkové stoly, stolní fotbal, šachový stolek, internet point, vinný sklípek – příjemné posezení pro uzavřené společnosti s nabídkou krajových jídel, degustace vína s výkladem odborného sommeliéra, cimbálové muziky.

Konferenční prostory pro 20 – 200 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání a salonky v moderním i historickém stylu.

 

Dostupné programy

Exluzivní víkend plný romantiky!

Pobyt na 4 noci pro dva dospělé a jedno dítě.

Pobyt na 6 nocí pro dva dospělé a jedno dítě.

Přivítejte svátky jara víkendovým pobytem. Zatímco si budete užívat jedinečné wellness procedury s vinnými přísadami, Vaše děti se skvěle pobaví  při různých animačních aktivitách. Můžete také společně nasednout na kola  vydat se za krásami Pálavy. Rozhodně si však nenechte ujít nádherné mandloňové sady, které budou právě v květu.

Vyvážená kombinace vína a relaxace pro ty, kteří se chtějí sezbámit s tradicemi jižní Moravy a zároveň si užít příjemné chvíle relaxace.

...aneb třídenní radovánky plné nevinné relaxace

...aneb prohřejte se v zimních měsících

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely