Wellness hotel Svornost***, Harrachov

Popis hotelu

Wellness hotel Svornost*** Harrachov má pět pater, k dispozici jsou dva výtahy. Před hlavním vstupem hotelu jsou atrakce pro děti: houpačky, dřevěný hrad a velká houpačka pro dospělé.

V prvním patře hotelu se nachází recepce - denní i noční služba (v recepci: směnárna, prodej nápojů, sladkostí, map, rezervace veškerých služeb hotelu a výletů), restaurace s barem, jídelní sál, společenská místnost, billiard.

V suterénu najdete relaxační centrum - krytý bazén (pro hotelové hosty zdarma), stolní tenis, fitness, sauna, masáže, vodní masáže, perličková lázeň + vonné esence, vířivka na nohy, parafinový zábal, kosmetika, v zimě půjčovna lyží a lyžařských doplňků + úschovna lyží, v létě půjčovna kol.

Aktivity

cykloturistika, kulečník/biliard, lyžování, stolní tenis, turistické trasy

Vybavení

bar denní, bar noční, fitness centrum/posilovna, parkoviště, půjčovna jízdních kol, půjčovna lyží, restaurace, směnárna, úschovna jízdních kol, úschovna lyží, vnitřní bazén

Platební možnosti

Euro Card / Master Card, Maestro, VISA

Fotogalerie

svornost/hotel.jpg svornost/pokoj.jpg svornost/disko.jpg svornost/sauna.jpg svornost/wellness.jpg Koupelna.jpg svornost/bazen.jpg

Umístění

Hotel je vzdálen 5 min. pěšky od centra Harrachova a 10 min. od lanovky na Čertovu horu.

Vybavení pokojů

Hotel nabízí ubytování v kompletně vybavených pokojích: koupelna po kompletní rekonstrukci, sprcha, WC, v pokoji barevná televize, SAT, telefon s přímou volbou, u postelí noční stolky, lampičky, 2 křesla a dále stolek, židle, zrcadlo (některé pokoje mají balkon).

Další informace

V letním období hotel pořádá jednou týdně, v případě hezkého počasí, venkovní grilování pod hotelem či na terase- večer místo večeře pro hosty s polopenzí. V zimní sezóně večerní program denně (kromě soboty) - diskotéky a živá hudba, v letní sezóně min. 1x týdně živá hudba a diskotéka.

Pro hosty s polopenzí je připraven jedenkrát za týden ,,Krkonošský večer" při kterém je večeře obohacena o tradiční krkonošské a české speciality a jedenkrát za týden je dále připravena večeře s grilovanými specialitami.

Uzavřené parkoviště - (omezená kapacita pro 60 aut, za poplatek).

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely