Wellness hotel Rezidence****, Nové Hrady

Wellness hotel Rezidence****, Nové Hrady > Přidat hodnocení

Napsat hodnocení

Zrušit hodnocení Nastavit hodnocení na jednu hvězdičku (nejhorší) Nastavit hodnocení na dvě hvězdičky Nastavit hodnocení na tři hvězdičky Nastavit hodnocení na čtyři hvězdičky Nastavit hodnocení na pět hvězdiček Nastavit hodnocení na šest hvězdiček Nastavit hodnocení na sedm hvězdiček Nastavit hodnocení na osm hvězdiček Nastavit hodnocení na devět hvězdiček Nastavit hodnocení na deset hvězdiček (nelepší)
Jméno/Přezdívka: Evelyna
Hodnocení: 0
Čas: 2015-04-24 10:02:19.775
Pobyt v Nových Hradech v hotelu Rezidence se nám velice líbil. Není pravda, že jídlo je špatné, spíše naopak, musíte se hlídat,abyste nejel domů s kily navíc. Jen nealko nápoje jsou vyráběny z koncentrátu přímo a nejsou dobré.Jinak nabídka piv je rájem pro pivaře. Využívali jsme masáže a bazen, půjčili si hole na vycházku a podívali se po okolí a zajeli jse si i Gmundu do aquaparku. Užili jsme si to a rádi všem doporučujeme.
Jméno/Přezdívka: Emma
Hodnocení: 1
Čas: 2012-04-22 17:55:31.864
V tomto hotelu jsem byli asi před rokem a celkový dojem nás spíš zklamal. Rekonstrukce pěkná, ale nic víc než klasický hotel to není. Úplně nejhorší byla kuchyně. Většina jídel byla prakticky nepoživatelných. Upozorňovali jsme na to na místě, ale personálu to bylo jedno. Souhrn: v tomto hotelu bych se příště neubytovala
Jméno/Přezdívka: consti
Hodnocení: 10
Čas: 2010-09-22 10:22:24.688
Úžasný hotel, milý personál, skvělý bazen, vířivka, sauna i solná jeskyně. Pokoje krásné, prostorné, vybavené. V žádném jiném wellness hotelu jsem si tak neodpočinula (a že jsem byla už v mnoha hotelech). Doporučuji hlavně pro výborné služby a opravdu parádní relax!
HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely