Wellness hotel Rezidence****, Nové Hrady

Aktivity

běžkařské trasy, cykloturistika, golf, lyžování, Nordic Walking, paintball, tenis, turistické trasy

Vybavení

bar denní, fitness centrum/posilovna, konferenční prostory, parní lázeň, půjčovna jízdních kol, relaxační místnost, restaurace, sauna, solárium, solná jeskyně, vířivka, vnitřní bazén, výtah

Fotogalerie

rezidence/pokoj.jpg virivka.jpg rezidence/restaurace.jpg rezidence/wellness2.jpg solna jeskyne.jpg rezidence/wellness.jpg

Umístění

Hotel se nachází přímo v centru města na malebném náměstí, jehož celou východní stranu uzavírá.

Vybavení pokojů

V současné době je kapacita hotelu 140 lůžek v 61 pokojích, z toho je jedno malé a čtyři velká apartmá. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení s koupelnou a jsou vybaveny moderním, účelovým nábytkem, chladničkou a barevnou TV. Apartmány mají navíc minibar. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Další informace

Součástí Wellness hotelu Rezidence je rozsáhlé kongresové centrum. Prostory pro různá shromáždění, semináře, školení, meetingy, firemní setkání, incentivní programy, teambuildingové akce apod. Historický background hotelu navíc nabízí výjimečnost kongresových prostor ve smyslu jejich interiéru, kde jednací a kongresové místnosti jsou zdobeny originálními a restaurovanými historickými freskamiDíky hotelové wellness oáze a sportovním kapacitám komplexu a jeho nejbližšího okolí je Wellness Hotel Rezidence ideální i pro konání event marketingových akcí.

Součástí některých programů je návštěva Sole Felsen Bad v rakouském městečku Gmünd s cca 6 tis.obyvateli - cca 15 km jízdy z Nových hradů. Návštěva zahrnuje volný vstup do tzv. bazénového světa (celkem 7 bazénů, z toho 3 se speciální slanou vodou, vč. 65 m dlouhé skluzavky), a dále saunového světa - kde najdete více druhů saun.

Tipy na výlet

Prales Hojná Voda

Národní přírodní památka, veden jako vzácný i na seznamu UNESCO. Jedna z nejstarších přírodních rezervací ve střední Evopě. Založen roku 1838 hrabětem Jiřím Buquoyem na svahu hory Vysoká (1.034m) 4 km od obce Hojná Voda.

Lyžařské středisko Harmanschlag

Harmanschlag leží v severozápadní části dolnorakouské oblasti Waldviertel nedaleko českých hranic. V Harmanschlagu jsou hostům k dispozici 3 vleky, 6 sjezdovek, 2 zařízení pro večerní lyžování a denně upravované sjezdovky. Sjezdovky leží v nadmořské výšce 750-860 m.

Park Tereziino údolí

Přírodní park " Terezino údolí" se rozkládá v údolí řeky Stropnice a na svazích v jeho nejbližším okolí. Zabírá komplex bývalého přírodně krajinářského parku, založeného ve druhé polovině 18. století.

Gotický hrad v Nových Hradech

Gotický hrad, doložený již roku 1277, jakoby přitahoval nejrůznější pohromy.

Zámek v Nových Hradech

Zámek v Nových Hradech je součástí skupinky aristokratických sídel, jež byly budovány na novohradském panství v průběhu vlády šlechtického rodu Buquoy. S tímto rodem byla historie zdejšího kraje spjata po 325 let.

Hrobka rodu Buquoy v Nových Hradech

Hrobka je orientovaná stavba s pětibokým presbytářem, na jižní straně umístěn šnek do zvonice. Je zděná z atypových polévaných cihel, tympanon portálu kaple je obložen mozaikou podle výtvarné předlohy Maxe Švabinského.

 

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely