Wellness hotel Patince****, Patince

Popis hotelu

Wellness centrum disponuje vnitřními a venkovními bazény s celkovou rozlohou až 1 900 m2.  Komplex bazénů s hygienicky upravenou vodou z termálního pramene Hévíz, vyvěrajícího z hloubky 200 m, rozvíří váš život. Křišťálově čistá voda má příjemných 30 až 36 C, díky čemuž dokonale uvolní vaši mysl a zaplaví blahodárnými účinky celé tělo. Čeká na Vás velký zážitkový bazén s vodními masážními dělami, perličkové koupele, vodní masážní postele, vodní hřib, vířivka, sedací klidový bazén, jeskyně, divoká řeka a dětský bazén s tobogánem. V rámci areálu wellness je všude využívaná termální voda z vrtu vyvěrajícho přímo u hotelu, která má příznivé účinky na pohybové ústrojí a jeho nemoci.

Aktivity

bowling, cykloturistika, kulečník/biliard, minigolf, pétanque, rybolov, tenis, výlety na lodích

Vybavení

bar denní, bar noční, bylinková sauna, dětský bazén, fitness centrum/posilovna, konferenční prostory, letní terasa, parní lázeň, relaxační místnost, restaurace, sauna finská, venkovní nekrytý bazén, vířivka, vnitřní bazén

Fotogalerie

restaurace.jpg pokoj.jpg bazen.jpg wellness.jpg

Umístění

Hotel se nachází v příjemném tichém prostředí při Patincích, nejjížněji položené obci Slovenska, 15 km východně od Komárna.

Vybavení pokojů

Ubytování v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky (také dětské postýlky) a luxusních apartmánech , s celkovou kapacitou 120 lůžek. Všechny pokoje jsou klimatizované , s vlastní koupelnou a sociálním zařízením. K vybavení pokojů patří barevný TV, rádio, telefon, lednička s minibarem a trezor. Většina pokojů má balkón. Tři luxusní apartmány s kapacitou 4,4, a 6 lůžek poskytují opravdu vyjímečný komfort. Apartmány s obývacím pokojem  a 2-3 ložnicemi, vlastní koupelnou (vana + srpcha) a sociálním zařízením jsou klimatizované a vybavené plazmovou obrazovkou, rádiem, telefonem, ledničkou s minibarem, trezorem a internetovou přípojkou.

Další informace

Stylová restaurace má kapacitu 80 osob. Její součástí je hotelová letní terasa u jezírka, která je otevřená v příznivém počasí. Snídaně a večeře se podává v hotelové restauraci formou bufetovýh stolů. Oběd na základě výběru z jídelního lístku. K dispozici je také Wellness bar, který se nachází přímo v bazénové hale a nabízí rychlé občerstvení formou lehkých jídel a nápojů.

Moderní kongresová hala s kompletním vybavením a kapacitou až 90 osob nabízí příjemné prostředí pro firemní akce a eventy.

 

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely