Wellness hotel Panorama****, Blansko

Popis hotelu

Rodinný wellness hotel Panorama je ideálním výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku v Moravském krasu i okolí.

V objektu je restaurace, letní zahrádka s lávovým a skříňovým grilem, obsluhované hotelové atrium s ohništěm, vyhlídková terasa, výtah, tenisový kurt, travnaté víceúčelové hřiště. Od dubna do října je v provozu dohřívaný venkovní zážitkový bazén se slanou vodou, masážní lavicí, perličkou, chrličem a tobogánkem. Dále je klientům k dispozici cvičná tenisová zeď s košem na streetball, ruské kuželky, ping-pong, kulečník, malé fitness, půjčovna kol, internetový koutek, společenský sál s barem a tanečním parketem, konferenční sál a 6 salonků.

Hotel má velice hezké wellness centrum " VitaLine " (teplý bazén 31°C se slanou vodou s protiproudovým plaváním, finská a parní bylinná sauna, infra sauna , whirlpool 36°C, solární louka , Kneippova šlapací koupel).

Pro nejmenší je hotel doslova dětským rájem. V hotelu je vnitřní dětský koutek, venku houpadla, skluzavky, houpačky, odrážedla, pískoviště, dětské hry a hračky. Po celé letní prázdniny jsou v hotelu zdarma podvečerní animační programy pro děti i rodiče. U hotelu je rybník a především skvělý zookoutek s oslicí Rozárkou, kozou, ovečkou, králíky a morčaty.

Aktivity

cykloturistika, kulečník/biliard, Nordic Walking, ping-pong, ruské kuželky, volejbalové hřiště

Vybavení

bar denní, bar noční, basketbalový koš, dětská herna/koutek, dětské hřiště, fitness centrum/posilovna, internet, konferenční prostory, letní terasa, parkoviště, půjčovna jízdních kol, restaurace, sauna finská, solární louka, sportovní hřiště, tenisový kurt, úschovna jízdních kol, venkovní nekrytý bazén, vnitřní bazén, výtah, whirlpool, WiFi

Fotogalerie

Panorama_atrium.jpg Panorama_venkovni_plocha.jpg Panorama_venkovni_bazen.jpg Panorama_vnitrni_bazen.jpg Panorama_nebeska_terasa.jpg Panorama_tepla_terasa.jpg Panorama_pokoj_Classic.jpg Panorama_koupelna_Classic.jpg Panorama_pokoj_Superior.jpg Panorama_koupelna_Superior.jpg

Umístění

Wellness hotel Panorama se nachází v malebném místě s okouzlujícím výhledem nad městem Blansko a to v lokalitě zvané Češkovice, 3 km od centra města a blanenského aquaparku.

Vybavení pokojů

V hotelu je k dispozici celkem 60 nově zrekonstruovaných pokojů.
Pokoje PANORAMA CLASSIC  NEW - jedná se o dvoulůžkové, třílůžkové pokoje a čtyřlůžková rodinná studia. Pokoje jsou vybaveny digitální LED TV, koupelnou se sprchou a WC, fénem a internetem (kabel k dispozici). Většina třílůžkových pokojů má balkon.
Pokoje PANORAMA SUPERIOR - vysoký standard ubytování. Pokoje jsou vybaveny ledničkou, digitální LED TV, koupelnou se sprchou a WC, trezorem, internetem (kabel k dispozici), balkonem. 
Rodinná studia ClASSIC NEW - čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje. Jedná se o dva pokoje se společnou chodbičkou, kde se nachází koupelna se sprchou, WC zvlášť.

Další informace

Parkování u hotelu je zdarma.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely