Wellness hotel Jean de Carro****, Karlovy Vary

Popis hotelu

Karlovy Vary nabízejí svým hostům neobyčejné zážitky. Ať už se jedná o kulturní pořady, sportovní aktivity nebo o nerušený odpočinek - to, po čem Vaše srdce touží určitě v Karlových Varech najdete, vše je na dosah ruky. Mezinárodní karlovarské letiště je vzdálené od hotelu pouhých 10 minut jízdy autem, na pražské letiště se dostanete za 2 hodiny. V hotelu se nachází moderní Thermárium, kde můžete s wellness a beauty programy získat zpět energii prostřednictvím relaxace, pročištění a péče. Profesionální lázeňské procedury, které tuto péči doplňují, patří mezi nejdůležitější prostředky k návratu do dobré duševní a fyzické kondice. Wellness programy nabízí široké spektrum využití, prevencí počínaje a rehabilitací konče. V Thermariu můžete mimojiné nalézt whirpool, saunu, infračervenou komoru, bylinkovou páru, solnou komoru a  skalní Thermarium bar, kde se můžete občertstvit specielními wellnessovými nápoji a sendviči.

Vybavení

vířivka

Fotogalerie

Recepce.jpg restaurace.jpg Pokoj.jpg wellness.jpg

Umístění

Renomovaný Wellness hotel Jean de Carro**** s jedinečným výhledem na Vřídelní kolonádu a její okolí leží přímo v srdci lázeňského centra Karlových Varů.

Vybavení pokojů

Hotel nabízí celkem 32 vkusně zařízených hotelových pokojů a apartmánů, vybavených telefonem a satelitní televizí.
V apartmánech najdete dále halu, šatnu, prostorný obývací pokoj a ložnici, nechybí samozřejmě koupelna, minibar, satelitní televize a telefon. Ze všech pokojů je jedinečný výhled na lázeňské panorama Karlových Varů.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely