Fulltextové hledání

Představujeme

Lázně Nový Smokovec byly původně vytvořeny jako klimatické lázně horského charakteru, které mají ve střední Evropě nejstarší tradici. Okolí lázní je ideální pro vycházky a rekreační i vysokohorskou turistiku. Jsou vyhledávané především klienty s nemocemi dýchacích cest.

Villa Regenhart, Jeseník

Popis hotelu

Jedna z nejkrásnějších vil Jeseníku, Villa Regenhart, spojuje historickou atmosféru s moderním relaxačním wellness prostorem.

Aktivity

cykloturistika

Vybavení

bar, bazén s protiproudem, internet, jacuzzi, krytý bazén, lobby bar, parní sauna, privátní sauna, privátní wellness, půjčovna jízdních kol, půjčovna lyží, restaurace, sauna, sauna finská, WiFi

Fotogalerie

Restaurace Restaurace2 Salonek Relax Pokoj Pokoj2 Bazen0 Bazen Vana_relax Zona_relax_bazen Jacuzzi Sauna

Umístění

Hotel leží přibližně 500 metrů od centra lázeňského města Jeseník a 10 minut chůze od autobusového nádraží. Na letiště v Ostravě dojedete autem za 2 hodiny. Impozantní stavba spojuje historickou atmosféru s moderním relaxačním wellness prostorem.

Vybavení pokojů

Villa Regenhart nabízí celkem 17 pokojů, z nichž každý disponuje Wi-Fi připojením, satelitní TV, moderním nábytkem a vlastní koupelnou vybavenou vanou nebo sprchou. Nabízíme 4 kategorie pokojů: Executive, Superior, Junior Suite a Deluxe Suite.

Další informace

Wellness centrum

Wellness centrum nabízí relaxační bazén s tryskami, finskou, parní a solnou saunou, venkovní ochlazovací bazének a zážitkové sprchy. K dispozici je také venkovní vířivka pro 4-6 osob s relaxační zónou, ve které se můžete občerstvit čerstvým džusem či detoxikačním čajem. Nedílnou součástí wellness centra je privátní zóna s vířivkou, vodní postelí a saunou. Hotel nabízí široké spektrum spa procedur, zejména masáží, zábalů a jiných rituálů.

Gastronomie

Našim mottem je maximální komfort a spokojenost našich zákazníků. Klademe si na srdce vysoký standard služeb naší restaurace. Zde se můžete těšit na tradiční české i mezinárodní pokrmy. Jsme pyšní na to, že vaříme výhradně ze sezonních a regionálních surovin. Náš šéfkuchař se svým týmem neustále pracují na nových specialitách, kterými potěší vaše chutě.

Služby

K hotelu patří také venkovní terasa a rozlehlý park. Pro výlety do blízkého okolí vám rádi zprostředkujeme zapůjčení jízdního kola, v zimě lyží nebo snowboardu. Možnost zdarma zaparkovat vaše auto je k dispozici přímo na hotelovém parkovišti.

Dostupné programy

Komfortní ubytování, bohatá polopenze, wellness hýčkání a výlety po okolí. To je babí léto ve Ville Regenhart.

Relax a odpočinek šitý Vám na míru, dámy...

Zveme všechny, pro které je věk jenom číslo, k aktivnímu prožití několika dnů v nádherné přírodě Jeseníků

Vychutnejte si hřejivé barvy začínajícího podzimu obklopeni krásnou přírodou jesenických hor.

Zažijte výjimečné chvíle v honosném prostředí historické rezidence

Koupel pod hvězdami ve venkovní vířivce, romantická večeře při svíčkách a další zážitky pro zamilovaný pár…

Přijeďte si vychutnat tradiční svatomartinskou husu.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely
Výhody

Našim mottem je maximální komfort a spokojenost našich zákazníků. Klademe si na srdce vysoký standard služeb naší restaurace. Zde se můžete těšit na tradiční české i mezinárodní pokrmy. Jsme pyšní na to, že vaříme výhradně ze sezonních a regionálních surovin. Náš šéfkuchař se svým týmem neustále pracují na nových specialitách, kterými potěší vaše chutě. O dokonalé pohodlí našich hostů se staráme v nově zrekonstruovaném, luxusním spa and wellness centru, vybaveném saunovým světem, relaxačním bazénem i privátní odpočinkovou zónou. Pro hotelové hosty je k dispozici bohatá nabídka wellness služeb a regeneračních rituálů.