Villa Regenhart, Jeseník

Popis hotelu

Jedna z nejkrásnějších vil Jeseníku, Villa Regenhart, spojuje historickou atmosféru s moderním relaxačním wellness prostorem.

Aktivity

cykloturistika

Vybavení

bar, bazén s protiproudem, internet, jacuzzi, krytý bazén, lobby bar, parní sauna, privátní sauna, privátní wellness, půjčovna jízdních kol, půjčovna lyží, restaurace, sauna, sauna finská, WiFi

Umístění

Hotel leží přibližně 500 metrů od centra lázeňského města Jeseník a 10 minut chůze od autobusového nádraží. Na letiště v Ostravě dojedete autem za 2 hodiny. Impozantní stavba spojuje historickou atmosféru s moderním relaxačním wellness prostorem.

Vybavení pokojů

Villa Regenhart nabízí celkem 17 pokojů, z nichž každý disponuje Wi-Fi připojením, satelitní TV, moderním nábytkem a vlastní koupelnou vybavenou vanou nebo sprchou. Nabízíme 4 kategorie pokojů: Executive, Superior, Junior Suite a Deluxe Suite.

Další informace

Hotelové ubytování pro děti mladší 12 let se poskytuje pouze po předchozí domluvě.Pro dítě od 4 let je nutno zakoupit přistýlku (650 Kč/noc).

Wellness centrum

Wellness centrum nabízí relaxační bazén s tryskami, finskou, parní a solnou saunou, venkovní ochlazovací bazének a zážitkové sprchy. K dispozici je také venkovní vířivka pro 4-6 osob s relaxační zónou, ve které se můžete občerstvit čerstvým džusem či detoxikačním čajem. Nedílnou součástí wellness centra je privátní zóna s vířivkou, vodní postelí a saunou. Hotel nabízí široké spektrum spa procedur, zejména masáží, zábalů a jiných rituálů.

Gastronomie

Našim mottem je maximální komfort a spokojenost našich zákazníků. Klademe si na srdce vysoký standard služeb naší restaurace. Zde se můžete těšit na tradiční české i mezinárodní pokrmy. Jsme pyšní na to, že vaříme výhradně ze sezonních a regionálních surovin. Náš šéfkuchař se svým týmem neustále pracují na nových specialitách, kterými potěší vaše chutě.

Služby

K hotelu patří také venkovní terasa a rozlehlý park. Pro výlety do blízkého okolí vám rádi zprostředkujeme zapůjčení jízdního kola, v zimě lyží nebo snowboardu. Možnost zdarma zaparkovat vaše auto je k dispozici přímo na hotelovém parkovišti.

Dostupné programy

Relax a odpočinek šitý Vám na míru, dámy...

Zažijte vyjímečné chvíle v honosném prostředí historické rezidence.

Koupel pod hvězdami ve venkovní vířivce, romantická večeře při svíčkách a další zážitky pro zamilovaný pár.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely
Výhody

Našim mottem je maximální komfort a spokojenost našich zákazníků. Klademe si na srdce vysoký standard služeb naší restaurace. Zde se můžete těšit na tradiční české i mezinárodní pokrmy. Jsme pyšní na to, že vaříme výhradně ze sezonních a regionálních surovin. Náš šéfkuchař se svým týmem neustále pracují na nových specialitách, kterými potěší vaše chutě. O dokonalé pohodlí našich hostů se staráme v nově zrekonstruovaném, luxusním spa and wellness centru, vybaveném saunovým světem, relaxačním bazénem i privátní odpočinkovou zónou. Pro hotelové hosty je k dispozici bohatá nabídka wellness služeb a regeneračních rituálů.