Spa resort Tree of Life****, Bělohrad

Spa resort Tree of Life****, Bělohrad > Přidat hodnocení

Napsat hodnocení

Zrušit hodnocení Nastavit hodnocení na jednu hvězdičku (nejhorší) Nastavit hodnocení na dvě hvězdičky Nastavit hodnocení na tři hvězdičky Nastavit hodnocení na čtyři hvězdičky Nastavit hodnocení na pět hvězdiček Nastavit hodnocení na šest hvězdiček Nastavit hodnocení na sedm hvězdiček Nastavit hodnocení na osm hvězdiček Nastavit hodnocení na devět hvězdiček Nastavit hodnocení na deset hvězdiček (nelepší)
Jméno/Přezdívka: XnLuYSuTAIo
Hodnocení: 0
Čas: 2015-11-24 16:39:40.689
Taiwan is not only Taipei.If u really love Taiwan.I popsore u should go to the south or east of taiwan. ex. Tainan , Kaoshiung , Hualien , Taitung. It will let u find Taiwan's grassroots culture.Oh~~ I almost forgot, your title is "love Taipei".Ya!! If u just like stuporous life. I think Taipei is the best place. enjoy it.
Jméno/Přezdívka: navrátil
Hodnocení: 2
Čas: 2012-03-21 16:34:15.279
V tomto zařízení jsme - a musím napsat bohužel - strávili Silvestr. Hotel se tváří jako exkluzivní zařízení, ale například: internet na pokoji je placený (100 Kč/den !!!), v "luxusním pokoji není vana, ale pouze sprchový kout !!, jídlo pouze z nejlevnějších surovin, nepříliš chutné, prostředí v restauraci - paradoxně nazvané Vernisáž !! - doplňují amatérské "malby" zřejmě místního "malíře", které si dokonce můžete koupit za nestydaté ceny v desetitisících korun. Personál se snad snaží, ale to je málo. Na závěr nám předložili na recepci účet předražený o několik tisíc, Tree of life už nikdy více !!!
Jméno/Přezdívka: Alice
Hodnocení: 0
Čas: 2012-02-27 13:32:53.868
Krásné prostředí,velmi příjemný personál, vynikající kuchyně.Vřele doporučuji.
HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely