Spa resort Tree of Life****, Bělohrad

Popis hotelu

Spa resort Tree of Life  leží v malebném lázeňském městečku Lázně Bělohrad a najdete zde luxusní hotel s exkluzivním lázeňským zázemím včetně balneoterapie, fyzioterapie, elektroterapie, slatinných procedur a bazénu. V  Exotic Spa můžete vyzkoušet laconium, hamam, rasulbad, parní lázně i vířivku.

Aktivity

cykloturistika, lyžování, minigolf, Nordic Walking, pétanque, tenis, turistické trasy

Vybavení

dětská herna/koutek, letní terasa, parkoviště, půjčovna jízdních kol, relaxační místnost, restaurace, vnitřní bazén, whirlpool, WiFi, zahrada/park

Fotogalerie

Hotel1.jpg hala.jpg restaurace.jpg dvouluzkovy pokoj.jpg apartma.jpg Koupelna.jpg detsky koutek.jpg odpocivarna.jpg virivka.jpg bazen.jpg

Umístění

Spa resort Tree of Life leží na břehu malého jezera v malebném lázeňském městečku Lázně Bělohrad.

Vybavení pokojů

Komfortní prostorné dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, WC + bidetem, balkonem, klimatizací , minibarem, internetem, telefonem, TV SAT, trezorem. V apartmánech o velikosti 90m2 se nachází koupelna s rohovou vanou a sprchou, 2x WC + bidet, kuchyňka - set na přípravu čaje a kávy, balkón, klimatizace, minibar, internet, telefon, TV SAT, trezor, obývací pokoj. K dispozici je také bezbariérový pokoj, ve všech pokojích i apartmánech je možnost přistýlky.

Další informace

Hotel má dvě restaurace, ve kterých se můžete těšit na široký výběr pokrmů. Restaurant Vernissage nabízí všechna jídla formou teplých a studených bufetů. Intimní restaurant Romantica Vám nabídne úžasnou kulisu k bohatému menu a originální vinotéku s velkým výběrem místních i světových vín.

Parkování je možné na hlídaném parkovišti vzdáleném jen pár metrů od resortu.

Tipy na výlet

Není odtud daleko do ZOO ve Dvoře Králové a na výlety na hřebeny Krkonoš.

Dostupné programy

 

 

Vyberte si dárek, ze kterého budete mít opravdový požitek. Pro vaše tělo namícháme koktejl nejvybranějších procedur, které vám přinesou nejen žádaný pocit uspokojení, ale i viditelnou změnu. Osvěžení, omlazení a odpočinek. To vše vám nabídne Tree of Life.

Luxusní péče o tělo není jen ženská záležitost. Proto je připraven tento pobyt určený pro všechny muže, kteří si chtějí odpočinout a cítit se dobře. Aktivity, které vám osvěží namáhané svaly a klouby, ale i procedury podporující jasné myšlení a paměť.

Užijte si příjemný víkend podle Vašich představ. Je jen na Vás, jaké procedury si ke svému Spa víkendu vyberete.

Jste unaveni, všechno Vás bolí, špatně spíte a místo toho, abyste ztratili chuť k jídlu, jíte jako o závod? Potřebujete se zastavit a začít napravovat to, co by Vás mohlo v budoucnu připravit o klid a pohodu. Nabízíme Vám program sestavený na základě lékařské konzultace a definování Vašich hlavních problémů. Tento program se zaměřuje na terapii problémů pohybového aparátu, problémy unaveného a stresovaného organismu a během dvou týdnů vám přinese viditelnou úlevu od bolesti páteře a kloubů.

Jste pánem svého času? Pak přijeďte do Tree of Life během všedních dnů. Připravena je pro Vás ochutnávka nejžádanějších terapeutických procedur.

Není důležité jenom dobře vypadat, důležité je se i dobře cítit. Je pro Vás připraven dobře koncipovaný program, který postupně aktivuje všechna vaše energetická centra a stimuluje jak produkci endorfinů, tak i ostatních potřebných hormonů. Nejen vaše mysl, ale i vaše tělo potřebuje účinný koktejl procedur, které ho dokáží posunout o několik let nazpět.

Nevěříte, že Vaše bolesti a potíže mohou polevit během jediného týdne? My v Tree of Life Vám pomůžeme odstranit svalovou ztuhlost a přinést tak úlevu od bolesti. Během termoterapií se Vaše tkáně důkladně prokrví, čímž dojde k lepšímu přísunu kyslíku a živin do buněk svalů a kloubů. Poté je úkolem fyzioterapeuta mobilizovat problémové partie. Podpůrné procedury pomohou zmírnit následky stresu a odstranit únavu.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely