Spa resort Tree of Life****, Bělohrad

Popis hotelu

Spa resort Tree of Life  leží v malebném lázeňském městečku Lázně Bělohrad a najdete zde luxusní hotel s exkluzivním lázeňským zázemím včetně balneoterapie, fyzioterapie, elektroterapie, slatinných procedur a bazénu. V  Exotic Spa můžete vyzkoušet laconium, hamam, rasulbad, parní lázně i vířivku.

Aktivity

cykloturistika, lyžování, minigolf, Nordic Walking, pétanque, tenis, turistické trasy

Vybavení

dětská herna/koutek, letní terasa, parkoviště, půjčovna jízdních kol, relaxační místnost, restaurace, vnitřní bazén, whirlpool, WiFi, zahrada/park

Fotogalerie

Hotel1.jpg hala.jpg restaurace.jpg dvouluzkovy pokoj.jpg apartma.jpg Koupelna.jpg detsky koutek.jpg odpocivarna.jpg virivka.jpg bazen.jpg

Umístění

Spa resort Tree of Life leží na břehu malého jezera v malebném lázeňském městečku Lázně Bělohrad.

Vybavení pokojů

Komfortní prostorné dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, WC + bidetem, balkonem, klimatizací , minibarem, internetem, telefonem, TV SAT, trezorem. V apartmánech o velikosti 90m2 se nachází koupelna s rohovou vanou a sprchou, 2x WC + bidet, kuchyňka - set na přípravu čaje a kávy, balkón, klimatizace, minibar, internet, telefon, TV SAT, trezor, obývací pokoj. K dispozici je také bezbariérový pokoj, ve všech pokojích i apartmánech je možnost přistýlky.

Další informace

Hotel má dvě restaurace, ve kterých se můžete těšit na široký výběr pokrmů. Restaurant Vernissage nabízí všechna jídla formou teplých a studených bufetů. Intimní restaurant Romantica Vám nabídne úžasnou kulisu k bohatému menu a originální vinotéku s velkým výběrem místních i světových vín.

Parkování je možné na hlídaném parkovišti vzdáleném jen pár metrů od resortu.

Tipy na výlet

Není odtud daleko do ZOO ve Dvoře Králové a na výlety na hřebeny Krkonoš.

Dostupné programy

 

 

Prožijte příjemné chvíle s Vaším partnerem v romantickém prostředí hotelu a darujte sobě i jemu nezapomenutelné zážitky během jediného večera.

Vyberte si dárek, ze kterého budete mít opravdový požitek. Pro vaše tělo namícháme koktejl nejvybranějších procedur, které vám přinesou nejen žádaný pocit uspokojení, ale i viditelnou změnu. Osvěžení, omlazení a odpočinek. To vše vám nabídne Tree of Life.

Luxusní péče o tělo není jen ženská záležitost. Proto je připraven tento pobyt určený pro všechny muže, kteří si chtějí odpočinout a cítit se dobře. Aktivity, které vám osvěží namáhané svaly a klouby, ale i procedury podporující jasné myšlení a paměť.

Letošní zima předvedla všechny své rozmary a vyčerpala nejen naši trpělivost, ale i naše fyzické síly a naši imunitu. Proto se Vám nabízí osvěžující pětidenní pobyt složený z voňavých a teplých procedur, které rozproudí energii Vašeho těla a také bonbonek v podobě originálního cvičení na protažení ztuhlých svalů.

Pobyt pro všechny, kteří hledají odpočinek po aktivní letní dovolené a chtějí načerpat nové síly na sklonku léta.

Dopřejte si krátkou dovolenou a přijeďte si odpočinout od neděle do pátku do krásného prostředí podkrkonošských lázní. Bude Vám poskytnuta kvalitní péče u procedur, ochutnáte výbornou kuchyni a zrelaxujete v Organic Spa či v hotelovém bazénu.

Vychutnejte si příchod nového roku v komfortním prostředí Spa Resortu Tree of Life. Je pro Vás připravena Silvestrovská oslava s tématem "Zimního království" včetně zajímavého programu.

Užijte si příjemný víkend podle Vašich představ. Je jen na Vás, jaké procedury si ke svému Spa víkendu vyberete.

Jste unaveni, všechno Vás bolí, špatně spíte a místo toho, abyste ztratili chuť k jídlu, jíte jako o závod? Potřebujete se zastavit a začít napravovat to, co by Vás mohlo v budoucnu připravit o klid a pohodu. Nabízíme Vám program sestavený na základě lékařské konzultace a definování Vašich hlavních problémů. Tento program se zaměřuje na terapii problémů pohybového aparátu, problémy unaveného a stresovaného organismu a během dvou týdnů vám přinese viditelnou úlevu od bolesti páteře a kloubů.

Jste pánem svého času? Pak přijeďte do Tree of Life během všedních dnů. Připravena je pro Vás ochutnávka nejžádanějších terapeutických procedur.

Není důležité jenom dobře vypadat, důležité je se i dobře cítit. Je pro Vás připraven dobře koncipovaný program, který postupně aktivuje všechna vaše energetická centra a stimuluje jak produkci endorfinů, tak i ostatních potřebných hormonů. Nejen vaše mysl, ale i vaše tělo potřebuje účinný koktejl procedur, které ho dokáží posunout o několik let nazpět.

Nevěříte, že Vaše bolesti a potíže mohou polevit během jediného týdne? My v Tree of Life Vám pomůžeme odstranit svalovou ztuhlost a přinést tak úlevu od bolesti. Během termoterapií se Vaše tkáně důkladně prokrví, čímž dojde k lepšímu přísunu kyslíku a živin do buněk svalů a kloubů. Poté je úkolem fyzioterapeuta mobilizovat problémové partie. Podpůrné procedury pomohou zmírnit následky stresu a odstranit únavu.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely