Spa Resort Sanssouci, Karlovy Vary

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 6 760 Kč osoba/4 noci

Jste v Karlových Varech jen na skok, ale i tak chcete spojit komfortní ubytování, výbornou kuchyni a příjemné lázeňské a wellness procedury. Právě pro vás jsme připravili výhodný 5-denní program, který kromě ubytování a polopenze obsahuje také 6 procedur a další výhody.

Typ programu: Romantické pobyty
Cena již od: 3 900 Kč osoba/2 noci

Pánové, chcete svou partnerku hýčkat jako královnu Kleopatru či bohyni lásky Afrodité? Stačí si jen objednat speciální program a Vaše dáma se bude při harmonizující koupeli se speciálními přísadami a okvětními plátky růží nebo při společné „plavbě“ v Mrtvém moři – floatingu cítit opravdu božsky.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 5 460 Kč osoba/3 noci

Dámy, chcete si na chvíli odpočinout od starostí všedních dnů a cítit se jako královny? Využijte jedinečné nabídky a nechte se hýčkat při harmonizující koupeli se speciálními přísadami a okvětními plátky růží, získejte hebké ruce po absolvování parafínového zábalu a umocněte si krásný zážitek z relaxace dýcháním koncentrovaného slaného vzduchu v solné jeskyni. Nebudete litovat!

Pánové, chcete hodit za hlavu každodenní starosti a načerpat novou energii? Užijte si  nadstandardní vířivou vanu, potom vyzkoušejte jízdu na rotopedu při vdechování čistého O2, nechte se namasírovat a na závěr umocněte příjemný zážitek z relaxace dýcháním koncentrovaného slaného vzduchu v naší solné jeskyni.

HOT-LINE: 731 495 820