Spa Resort Sanssouci, Karlovy Vary

Popis hotelu

Spa Resort Sanssouci je nový lázeňský komplex. Vznikl v centru lázeňské zóny Karlových Varů spojením 3 významných lázeňských zařízení: hotelů Švýcarský dvůr a Sanssouci a Villy Mercedes. Po celkové rekonstrukci, jejíž součástí bylo vybudování podzemního spojovacího koridoru, poskytuje hostům veškerý možný komfort „pod jednou střechou“.

Aktivity

cykloturistika, exkurze, golf, kulečník/biliard, Nordic Walking, pétanque, plavání, stolní tenis, turistické trasy, vyhlídkové lety

Vybavení

faxové služby, kadeřnictví, konferenční prostory, kopírování, kosmetika, manikúra, parní lázeň, pedikúra, půjčovna jízdních kol, restaurace, sauna finská, směnárna, solná jeskyně, vnitřní bazén, whirlpool

Umístění

Nachází se v poklidné části Karlových Varů na okraji lázeňské zóny s výhledem do údolí říčky Teplá.

Vybavení pokojů

Resort má k dispozici 634 lůžek rozdělených do dvou budov Blue House a Green House. Pokoje  jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha, WC), trezorem, satelitní TV, telefonem, minibarem, fénem, WiFi. Většina pokojů má balkon. Na pokojích je k zapůjčení župan.

Další informace

Snídaně, obědy i večeře se odehrávají ve 3 hotelových restauracích Charleston, Melody a Opera. Součástí nabídky je pokaždé kromě ostatního i racionální strava, čerstvé ovoce a zelenina i vegetariánské pokrmy.

K příjemnému posezení s přáteli mohou hosté využít služeb baru v hotelové hale nebo kavárny Blues Café, kde si dvakrát v týdnu mohou zatančit za doprovodu živé hudby

Spa Resort Sanssouci je významným hostitelem různých rodinných a společenských akcí. Spa Resort Sanssouci disponuje velkým počtem sálů a salónků. Některé ze salónků jsou vzájemně propojitelné, jiné lze propojit s dalšími prostory hotelu. Díky tomu je Spa Resort Sanssouci vhodný pro pořádání malých, středních i větších akcí.

Dostupné programy

Zvolte si Lázeňskou péči „Classic“ a dopřejte si každý den dvě procedury. Mimo procedur, ubytování, polopenze, podstoupíte i vstupní vyšetření a konzultaci s lékařem případně i nutričním terapeutem. Dále se můžete těšit na neomezený vstup do bazénu, vířivky a sauny. Zní to báječně, viďte?

Jste v Karlových Varech jen na skok, ale i tak chcete spojit komfortní ubytování, výbornou kuchyni a příjemné lázeňské a wellness procedury. Právě pro vás jsme připravili výhodný 5-denní program, který kromě ubytování a polopenze obsahuje také 6 procedur a další výhody.

Pánové, chcete svou partnerku hýčkat jako královnu Kleopatru či bohyni lásky Afrodité? Stačí si jen objednat speciální program a Vaše dáma se bude při harmonizující koupeli se speciálními přísadami a okvětními plátky růží nebo při společné „plavbě“ v Mrtvém moři – floatingu cítit opravdu božsky.

Dámy, chcete si na chvíli odpočinout od starostí všedních dnů a cítit se jako královny? Využijte jedinečné nabídky a nechte se hýčkat při harmonizující koupeli se speciálními přísadami a okvětními plátky růží, získejte hebké ruce po absolvování parafínového zábalu a umocněte si krásný zážitek z relaxace dýcháním koncentrovaného slaného vzduchu v solné jeskyni. Nebudete litovat!

Pánové, chcete hodit za hlavu každodenní starosti a načerpat novou energii? Užijte si  nadstandardní vířivou vanu, potom vyzkoušejte jízdu na rotopedu při vdechování čistého O2, nechte se namasírovat a na závěr umocněte příjemný zážitek z relaxace dýcháním koncentrovaného slaného vzduchu v naší solné jeskyni.

HOT-LINE: 731 495 820