Spa Resort Lednice****, Lednice

Popis hotelu

Hotel se skládá ze tří samostatných, vzájemně propojených budov a nově postaveného wellness centra s bazénem. Dvě ubytovací budovy jsou orientovány do vnitřního atria se zahradní úpravou. Třetí je vstupní budovou s recepcí, restaurací se zimní zahradou, konferenční místností, balneoprovozem a vyhlídkovou terasou.. Celý hotel je nekuřácký. Samozřejmostí je vlastní uzavřené parkoviště v areálu hotelu.

Díky přítomnosti jodobromové vody se lázně Lednice specializují na léčbu nemocí pohybového aparátu, revmatických chorob, osteoporózy, ženské neplodnosti a chronických gynekologických obtíží. Lázeňský pobyt pozitivně působí na celý lidský organismus.

Aktivity

cykloturistika, Nordic Walking, výlety na lodích

Vybavení

kavárna, konferenční prostory, parkoviště

Fotogalerie

Lednice_ubytovani.jpg Lednice_pokoj.jpg Miroslava_jednoluzko.jpg Miroslava_koupelna.jpg Miroslava_restaurace.jpg Lednice_restaurace.jpg Lednice_bazen.jpg Lednice_koupel.jpg Lednice_wellness.jpg Miroslava_okoli.jpg

Umístění

Spa Resort Lednice je nově vybudovaný lázeňský hotel, který rozšíří vznikající lázeňskou zónu v Lednici. Obec se nachází na jižní Moravě v srdci Lednicko-valtického areálu ZAHRADĚ EVROPY. Lednice získala lázeňský statut v roce 2009 a stala se tak nejmladší lázeňskou obcí v České republice.

Vybavení pokojů

Hotel nabízí svým lázeňským hostům komfortní ubytování ve 43 prostorných pokojích, 3 apartmánech a luxusním Knížecím apartmánu, který nadchne i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Další informace

Spa Resort Lednice svým klientům nabízí širokou škálu lázeňských a wellness procedur od zábalů s blahodárným účinkem a koupelí až po masáže celého těla v luxusním moderním zařízení s příjemným a kvalitním personálem.

 

 

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely