Spa Resort Lednice****, Lednice

Popis hotelu

Hotel se skládá ze tří samostatných, vzájemně propojených budov a nově postaveného wellness centra s bazénem. Dvě ubytovací budovy jsou orientovány do vnitřního atria se zahradní úpravou. Třetí je vstupní budovou s recepcí, restaurací se zimní zahradou, konferenční místností, balneoprovozem a vyhlídkovou terasou.. Celý hotel je nekuřácký. Samozřejmostí je vlastní uzavřené parkoviště v areálu hotelu.

Díky přítomnosti jodobromové vody se lázně Lednice specializují na léčbu nemocí pohybového aparátu, revmatických chorob, osteoporózy, ženské neplodnosti a chronických gynekologických obtíží. Lázeňský pobyt pozitivně působí na celý lidský organismus.

Aktivity

cykloturistika, Nordic Walking, výlety na lodích

Vybavení

kavárna, konferenční prostory, parkoviště

Umístění

Spa Resort Lednice je nově vybudovaný lázeňský hotel, který rozšíří vznikající lázeňskou zónu v Lednici. Obec se nachází na jižní Moravě v srdci Lednicko-valtického areálu ZAHRADĚ EVROPY. Lednice získala lázeňský statut v roce 2009 a stala se tak nejmladší lázeňskou obcí v České republice.

Vybavení pokojů

Hotel nabízí svým lázeňským hostům komfortní ubytování ve 43 prostorných pokojích, 3 apartmánech a luxusním Knížecím apartmánu, který nadchne i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Další informace

Spa Resort Lednice svým klientům nabízí širokou škálu lázeňských a wellness procedur od zábalů s blahodárným účinkem a koupelí až po masáže celého těla v luxusním moderním zařízení s příjemným a kvalitním personálem.

 

 

Dostupné programy

Prodloužený víkend? Skvělá příležitost prožít  ničím nerušené 4 dny v Lednici. Relaxujte v hotelu a poznejte Lednicko-valtický areál třeba na koloběžkách.

Potřebujete se připravit na nadcházející sezónu a spojit cyklistiku s lázeňskou péčí? Podmínky Jižní Moravy jsou pro tento účel ideální!

Udělejte si dámskou jízdu, která bude perfektním odpočinkem pouze pro Vás!

Speciální pobyt na 1 noc s ubytováním, polopenzí, léčebnou procedurou a neomezeným vstupem do bazénu.

Hledáte nápad na zajímavé místo s možností odpočinku? Když si přijedete do lázní, jistě naleznete to pravé!

 Zvýhodněný mimovíkendový pobyt

Léčebný pobyt zahrnuje vstupní a výstupní lékařskou konzultaci, na základě které absolvujete 24 léčebných procedur. Balíček obsahuje neomezený vstup do bazénu, fyzioterapeutická cvičení, privátní infrasaunu a mnoho dalších služeb.

Využijte svůj volný čas aktivně k poznání nového prostředí na jižní Moravě. Během týdne budete absolvovat naplánované procedury, můžete cestovat po okolí a prozkoumávat zajímavá místa. Odvezete si jistě nevšední zážitky.

Zastavte se a udělejte si čas sama na sebe. Nechte o sebe pečovat týmem specialistů a vězte, že po kombinaci vybraných procedur se budete cítit báječně odpočatá a svěží.

Přijeďte prožít krásný prodloužený víkend do romantického prostředí jižní Moravy! Budete se zde cítit jako v bavlnce.

 Naplánujte si svou dovolenou na všední dny a víkend si poté vychutnejte v pohodlí domova se svou rodinou a přáteli.

Udělejte něco pro sebe a objevte tajemství třetihorní vody. Lednické zámecké zahrady jsou ideálním místem pro Vaše relaxační procházky. Aktivní odpočinek na čerstvém vzduchu v kombinaci s lázeňskými procedurami Vám pomůže zklidnit tělo i mysl a načerpat energii do dalších dní.

Tento pobyt je jedinečnou příležitostí opravdu si odpočinou a načerpat nové síly pro své tělo i mysl. Součástí je vstupní lékařská konzultace a dle doporučení lékaře 12 procedur. Naplánujte si týdenní dovolenou a zapomeňte na svět kolem Vás!

Máte strach z velikonočního výprasku? Prchejte do Lednice! Přivítejte jaro pobytem ve Spa Resortu Lednice a prožijte pět dní plné pohody a relaxačních procedur. Nabídka zahrnuje i prohlídku zámeckého skleníku.

Na konci září nás čeká sváteční prodloužený víkend. Těšit se můžete na ochutnávku vína s cimbálkou, neomezený vstup do hotelového bazénu s jodobromovou vodou a na spoustu tělu prospěšných procedur.

Novinka! Vyzkoušejte originální metodu, jak léčit poruchy páteře (bolesti zad, prevence vzniku vadného držení těla, výhřez meziobratlového disku, skoliózu.)

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely