Fulltextové hledání

Představujeme

V lázních vyvěrá 14 termálních léčivých pramenů, Vyšné Ružbachy mají mezi lázněmi mimořádné postavení. Mocné léčivé prameny odedávna uzdravují tělo a atmosféra okolní přírody uspokojuje duši.

Spa Resort Lednice****, Lednice

Popis hotelu

Hotel se skládá ze tří samostatných, vzájemně propojených budov a nově postaveného wellness centra s bazénem. Dvě ubytovací budovy jsou orientovány do vnitřního atria se zahradní úpravou. Třetí je vstupní budovou s recepcí, restaurací se zimní zahradou, konferenční místností, balneoprovozem a vyhlídkovou terasou.. Celý hotel je nekuřácký. Samozřejmostí je vlastní uzavřené parkoviště v areálu hotelu.

Díky přítomnosti jodobromové vody se lázně Lednice specializují na léčbu nemocí pohybového aparátu, revmatických chorob, osteoporózy, ženské neplodnosti a chronických gynekologických obtíží. Lázeňský pobyt pozitivně působí na celý lidský organismus.

Aktivity

cykloturistika, Nordic Walking, výlety na lodích

Vybavení

kavárna, konferenční prostory, parkoviště

Fotogalerie

Lednice_ubytovani.jpg Lednice_pokoj.jpg Miroslava_jednoluzko.jpg Miroslava_koupelna.jpg Miroslava_restaurace.jpg Lednice_restaurace.jpg Lednice_bazen.jpg Lednice_koupel.jpg Lednice_wellness.jpg Miroslava_okoli.jpg

Umístění

Spa Resort Lednice je nově vybudovaný lázeňský hotel, který rozšíří vznikající lázeňskou zónu v Lednici. Obec se nachází na jižní Moravě v srdci Lednicko-valtického areálu ZAHRADĚ EVROPY. Lednice získala lázeňský statut v roce 2009 a stala se tak nejmladší lázeňskou obcí v České republice.

Vybavení pokojů

Hotel nabízí svým lázeňským hostům komfortní ubytování ve 43 prostorných pokojích, 3 apartmánech a luxusním Knížecím apartmánu, který nadchne i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Další informace

Spa Resort Lednice svým klientům nabízí širokou škálu lázeňských a wellness procedur od zábalů s blahodárným účinkem a koupelí až po masáže celého těla v luxusním moderním zařízení s příjemným a kvalitním personálem.

 

 

Dostupné programy

 Potřebujete se připravit na nadcházející sezónu a spojit cyklistiku s lázeňskou péčí? Podmínky Jižní Moravy jsou pro tento účel ideální!

Udělejte si dámskou jízdu, která bude perfektním odpočinkem pouze pro Vás!

 Speciální pobyt na 1 noc s ubytováním, polopenzí, léčebnou procedurou a neomezeným vstupem do bazénu.

Hledáte nápad na zajímavé místo s možností odpočinku? Když si přijedete do lázní, jistě naleznete to pravé! 

 Zvýhodněný mimovíkendový pobyt

Zastavte se a udělejte si čas sama na sebe. Nechte o sebe pečovat týmem specialistů a vězte, že po kombinaci vybraných procedur se budete cítit báječně odpočatá a svěží.

 Přijeďte prožít krásný prodloužený víkend do romantického prostředí jižní Moravy! Budete se zde cítit jako v bavlnce.

 Naplánujte si svou dovolenou na všední dny a víkend si poté vychutnejte v pohodlí domova se svou rodinou a přáteli.

Udělejte něco pro sebe a objevte tajemství třetihorní vody. Lednické zámecké zahrady jsou ideálním místem pro Vaše relaxační procházky. Aktivní odpočinek na čerstvém vzduchu v kombinaci s lázeňskými procedurami Vám pomůže zklidnit tělo i mysl a načerpat energii do dalších dní.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely