Spa Hotel Thermal****, Karlovy Vary

Aktivity

Nordic Walking, plavání, rezervace vstupenek na společenské akce, turistické trasy

Vybavení

bar, concierge, fitness centrum/posilovna, infrasauna, internet, kadeřnictví, kavárna, klimatizovaný konferenční sál a salonek, Kneippovy lázně, konferenční prostory, kosmetika, krytý bazén, letní terasa, lobby bar, parkoviště, parní lázeň, pokojová služba, restaurace, sauna finská, vnitřní bazén, výtah, whirlpool

Fotogalerie

thermal-bazen thermall-fitness thermal-pokoj thermal-pokoj2 thermal-restaurace2 thermal-sal thermal-wellness thermal-wellness2 thermal-wellness3 thermal-wellness4

Umístění

Spa Hotel Thermal se nachází nedaleko lázeňské kolonády a je jedním z největších a neznámějších hotelů v Karlových Varech. km.

Vybavení pokojů

Prostorné a moderní hotelové pokoje jsou vybavené vším potřebným pro nezapomenutelný pobyt. SPA HOTEL THERMAL**** je hrdý na to, že nabízí pouze nekuřácké pokoje, kuřácký salonek je pro kuřáky k dispozici. Hotel má 3 pokoje pro handicapované a pokoje se spojovacími dveřmi na vyžádání. Ve všech pokojích je k dispozici župan a pantofle. Každý pokoj je vybaven koupelnou s vanou, WC, minibarem, trezorem, TV, telefonem, wi-fi a balkonem.

Další informace

Snídaně, obědy a večeře servírujeme v hotelové restauraci formou výběru z bufetových stolů. Část restaurace prochází do prostorné terasy s výhledem do centra Karlových Varů. Vedle hotelové recepce je k dispozici FILM CAFÉ s nabídkou teplých a studených nápojů a lehkého občerstvení.

Hotelový komplex disponuje jedním z největších kongresových center v západních Čechách. Celková kapacita přesahuje 2000 konferenčních míst. Největší měrou se na ní podílí Velký sál s 1148 místy. 1000 míst je rozloženo mezi další dva sály a menší salonky, všechny s variabilním uspořádáním. Centrum je tak vhodné pro pořádání kongresů všech typů a velikostí – od menších akcí komorního typu až po velké mezinárodní konference.

HOT-LINE: 731 495 820