Spa Hotel Thermal****, Karlovy Vary

Aktivity

Nordic Walking, plavání, rezervace vstupenek na společenské akce, turistické trasy

Vybavení

bar, concierge, fitness centrum/posilovna, infrasauna, internet, kadeřnictví, kavárna, klimatizovaný konferenční sál a salonek, Kneippovy lázně, konferenční prostory, kosmetika, krytý bazén, letní terasa, lobby bar, parkoviště, parní lázeň, pokojová služba, restaurace, sauna finská, vnitřní bazén, výtah, whirlpool

Fotogalerie

thermal-wellness2 thermal-wellness3 thermal-wellness4 thermal-bazen thermall-fitness thermal-pokoj thermal-pokoj2 thermal-restaurace2 thermal-sal thermal-wellness

Umístění

Spa Hotel Thermal se nachází nedaleko lázeňské kolonády a je jedním z největších a neznámějších hotelů v Karlových Varech. km.

Vybavení pokojů

Prostorné a moderní hotelové pokoje jsou vybavené vším potřebným pro nezapomenutelný pobyt. SPA HOTEL THERMAL**** je hrdý na to, že nabízí pouze nekuřácké pokoje, kuřácký salonek je pro kuřáky k dispozici. Hotel má 3 pokoje pro handicapované a pokoje se spojovacími dveřmi na vyžádání. Ve všech pokojích je k dispozici župan a pantofle. Každý pokoj je vybaven koupelnou s vanou, WC, minibarem, trezorem, TV, telefonem, wi-fi a balkonem.

Další informace

Snídaně, obědy a večeře servírujeme v hotelové restauraci formou výběru z bufetových stolů. Část restaurace prochází do prostorné terasy s výhledem do centra Karlových Varů. Vedle hotelové recepce je k dispozici FILM CAFÉ s nabídkou teplých a studených nápojů a lehkého občerstvení.

Hotelový komplex disponuje jedním z největších kongresových center v západních Čechách. Celková kapacita přesahuje 2000 konferenčních míst. Největší měrou se na ní podílí Velký sál s 1148 místy. 1000 míst je rozloženo mezi další dva sály a menší salonky, všechny s variabilním uspořádáním. Centrum je tak vhodné pro pořádání kongresů všech typů a velikostí – od menších akcí komorního typu až po velké mezinárodní konference.

Dostupné programy

Speciální nabídka od 8.1. 2018 do 10.3.2018

Speciální nabídka od 8.1.2018 do 10.3.2018

Speciální nabídka od 8.1. 2018 do 10.3.2018

HOT-LINE: 731 495 820