Schlosshotel Marienbad ***

Popis hotelu

Hotel byl vybudován v roce 1993 v klasickém stylu s vlastní rozhlednou.Nabízí svým hostům široký výběr procedur a zdravotnickýh služeb. Hotel má vlastní parkoviště pro osobní vozidla a také pro autobusy, dále garáž pro uskladnění kol a motorek. Prostředí a okolí hotelu uvítají milovníci letního i zimního sportu, milovníci léčivých pramenů a čistého životního prostředí.

Aktivity

cykloturistika, golf, lyžování, minigolf, turistické trasy

Vybavení

bezbariérový přístup, internet, letní terasa, parkoviště, podzemní garáže, půjčovna jízdních kol, restaurace, úschovna jízdních kol

Fotogalerie

2 3 4 5 6 7 8 9 10

Umístění

Hotel se nachází v klidném prostředí na okraji Mariánských Lázní, 2,8 km od centra a Lázeňské kolonády. Přímo před hotelem se nachází trolejbusová zastávka, odkud se hosté mohou dostat za 5 minut přímo do centra Mariánských Lázní. V okolí hotelu je také mnoho zajímavých míst od přírodních rezervací až po hrady a zámky.

Vybavení pokojů

K dispozici je 30 prostorných a komfortně vybavených pokojů (29 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový) se stylovým nábytkem své doby s důrazem na maximální komfort a úroveň poskytovaných služeb. Hotel nabízí i bezbariérové pokoje, možnost přistýlek či třílůžkových pokojů.

Standardní vybavení pokojů: TV-SAT, minibar, telefon, bezplatné internetové připojení, minitrezor, koupelny se sprchovým koutem nebo (2 pokoje) s vanou, umyvadlem a WC. Pokoje jsou typu Standard, Standard plus a Apartmány.

Další informace

Přímo v hotelu se nachází restaurace s výbornou českou i mezinárodní kuchyní, která nabízí také dietní stravování.Restaurace má jídelní část a terasu, proto je díky svému členění vhodná pro pořádání seminářů, svateb, školení, večírků, narozenin či jiných akcí. Je možné i využití LCD obrazovky. Restaurace je otevřena denně od 8:00 do 22:00. Podávají se v ní snídaně formou studeného a teplého bufetu, obědy, večeře.

Součástí hotelu je rekreační, rehabilitační i antiastmatické zařízení Wellness. Wellness centrum je vybaveno moderní zdravotnickou technikou a odborným zdravotnickým personálem a nabízí špičkovou zdravotní a léčebnou péči. Léčba je zaměřena na srdečně-cévní onemocnění, diabetes, nemoci pohybového ústrojí a slouží také jako preventivní  léčebná péče civilizačních chorob.

HOT-LINE: 731 495 820