Rezidence Ambra****, Luhačovice

Popis hotelu

Pod jednou střechou na vás čeká pohodlí a odpočinek v nadstandardně prostorných pokojích a zároveň výborná kuchyně s bohatým výběrem jídel a nápojů v restauraci, lobby baru a letní zahrádce.

Nezbytným doplňkem a chloubou je vnitřní hotelový bazén (13 x 7,5 m) s protiproudy a whirlpoolem, který mohou hoteloví hosté využívat zdarma. Moderní balneoprovoz Centrum vitality nabízí širokou škálu léčebných a velmi vyhledávaných wellness procedur.

Rezidence Ambra má vhodné podmínky pro pořádání vzdělávacích kurzů, prezentací či porad. Nabízí možnost pronájmu prostor pro menší a střední akce včetně jejich kompletního zajištění technikou a službami. 

Aktivity

cykloturistika, kulečník/biliard, Nordic Walking, přírodní koupání, šipky, stolní tenis

Vybavení

dětská herna/koutek, letní terasa, lobby bar, parkoviště, podzemní garáže, půjčovna jízdních kol, půjčovna společenských her, restaurace, salonek, vnitřní bazén, výtah, whirlpool

Fotogalerie

pokoj standart.jpg koupelna.jpg apartma.jpg apartma1.jpg restaurace.jpg detsky koutek.jpg bazen.jpg pivni koupel.jpg

Umístění

Hotel leží v klidném prostředí u lesa, asi 450 m od centra lázeňského městečka Luhačovice.

Vybavení pokojů

K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje a třílůžkové pokoje s možností přistýlky, dvoulůžkové apartmány (s možností až 3 přistýlek) a bezbariérový apartmán.

Vybavení pokojů: koupelna se sprchovým koutem (většina apartmánů s vanou), WC, balkony (kromě 5. etáže), TV, připojení k internetu, telefon, lednička s minibarem, zabudovaný fén, bezpečnostní schránka.

Další informace

Kouření je povoleno pouze ve vyhrazených prostorách.

Stravování probíhá v hotelové restauraci s kapacitou 100 míst. Snídaně a večeře probíhají formou rautu. Na přání lze připravit diabetickou, bezlepkovou a vegetariánskou stravu.

Parkování je možné zdarma na parkovišti u hotelu nebo za poplatek v podzemní garáži.

HOT-LINE: 731 495 820