Resort Svatá Kateřina, Počátky

Typ programu: Sportovní pobyty
Cena již od: 4 290 Kč osoba/2 noci

Naslouchejte přírodě a nechte se unášet krásou jógových ásán. Ve Svaté Kateřině se můžete věnovat různým druhům jógy. Tento program je vhodný pro vás, kteří s jógou začínáte, i pro ty, kteří chtějí objevit něco nového. Cvičí se v menších skupinkách, max. 20 osob. Nechte volně působit energii okolní přírody na vaše tělo a mysl.

Pobyt na 3, 4 a 5 dní.

Typ programu: Sportovní pobyty
Cena již od: 3 690 Kč osoba/2 noci

Blíž přírodě, naslouchejte hlasu svého těla, objevte ladnost a přesnost Pilates. Ve Svaté Kateřině se během víkendu Body & Mind budete věnovat různým druhům Pilates a dozvíte se o jeho působení na lidské tělo. Navštivte oázu zdravého životního stylu, místo, kde harmonie našla své jméno.

Pobyt na 3, 4 a 5 dní.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 3 990 Kč osoba/2 noci

Načerpejte energii, odreagujte se a zapomeňte na starosti všedních dnů. Naplánujte si relaxační víkend v Resortu Svatá Kateřina, přijeďte a odpočiňte si.

Pobyt na 3, 4 a 5 dní.

Typ programu: Sportovní pobyty
Cena již od: 3 590 Kč osoba/2 noci
Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 2 990 Kč osoba/2 noci

Nechte si cuchat vlasy. Zhluboka dýchejte provoněný čistý vzduch. Poddejte se jemným rukám masérek. Uvolněte své tělo v bahenním zábalu, vířivce, v sauně, v páře. Prožijte wellness víkend v Resortu Svatá Kateřina.

Pobyt na 3, 4 a 5 dní.

Typ programu: Speciální pobyty
Cena již od: 19 980 Kč osoba/9 nocí

Na sportování nemáte moc času a nedopřát si oblíbenou dobrotu bývá těžké... Ve Svaté Kateřině vás naučíme zdravě se stravovat, správně cvičit, vydatně odpočívat. Program každého dne je sestaven tak, abyste nepociťovali hlad, bylo vám dobře a kila ztráceli jaksi... mimochodem. Nevěříte? Krajina štíhlé linie se na vás těší.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 4 790 Kč osoba/2 noci

Pár dnů se budu věnovat sobě, pouze sobě. Zavřu dveře za dětmi, za partnerem, za kolegy z práce. Okusím blahodárné působení ajurvédských a antistresových terapií na mé tělo. Vizážistka mi snad prozradí tajemství věčného mládí a krásy...

Nezní to jako pohádka? Nechám si ji vyprávět ve Svaté Kateřině.

Typ programu: Sportovní pobyty
Cena již od: 5 690 Kč osoba/2 noci

Uprostřed nádherné přírody očistíte během detoxikačního víkendu vaše tělo i mysl. Budete pít pramenitou vodu, jíst detoxikační vyváženou stravu, cvičit jógu a meditovat. Dopřejte si detoxikační masáže, zbavte své tělo toxinů v sauně a páře. Budete-li chtít, můžete podstoupit jogínskou očistu. Zaženete únavu a znovu naleznete vnitřní lehkost a harmonii.

Typ programu: Speciální pobyty
Cena již od: 34 920 Kč osoba/9 nocí

Jedinečný, vědecky podložený hubnoucí program metabolic balance® byl vyvinut v Německu a je přísně licencován a regulován. (Tento program částečně proplácejí německé zdravotní pojišťovny.) Jako jediní v ČR realizujeme program metabolic balance® formou pobytu, nikoliv formou postupných ambulantních vyšetření a konzultací. Pobyty metabolic balance® jsou ve Svaté Kateřině uskutečňovány v 10 nebo 11 dnech. Program vychází především z laboratorní analýzy krve a zjišťuje a vyhodnocuje 35 parametrů, vypovídajících o zdravotním stavu, fyziologických a metabolických charakteristikách člověka. Na tomto základě je vytvořen osobní jídelní plán a specifikován individuální seznam vhodných, resp. nevhodných potravin. Budete přijímat přesně ty živiny, které vaše tělo potřebuje, aby se látková výměna dostala do požadované rovnováhy. Plán zohledňuje věk, zdravotní a tělesný stav a vztahuje se proto pouze na vás. Během celého pobytu jste pod dohledem našich dietologů. Po celou dobu pobytu budou naši kuchaři připravovat specifické a individualizované pokrmy pouze pro vás.

Typ programu: Romantické pobyty
Cena již od: 4 495 Kč osoba/2 noci
HOT-LINE: 731 495 820