Resort Svatá Kateřina, Počátky

Aktivity

badminton, běžkařské trasy, cykloturistika, golf, pétanque, ping-pong, projížďky na koni, stolní tenis, tanec, tenis

Vybavení

dětské hřiště, fitness centrum/posilovna, golfové hřiště, hotelová doprava, internet, jacuzzi, jezdecký klub, kavárna, konferenční prostory, kosmetika, lobby bar, parkoviště, parní lázeň, půjčovna holí na Nordic Walking, půjčovna jízdních kol, restaurace, ruční mytí aut, sauna, sněžnice v zimě k zapůjčení, solární louka, sportovní hala, tělocvična, tenisový kurt, whirlpool, WiFi

Fotogalerie

Katerina_pokoj_Shiraz.jpg Katerina_koupelna.jpg Katerina_areal.jpg Katerina_restaurace.jpg Katerina_telocvicna.jpg Katerina_veranda.jpg Katerina_whirlpool.jpg Katerina_relax.jpg Katerina_pokoj_Cabernet.jpg Hotel Vega/Vega_aquapark.jpg

Vybavení pokojů

Resort Svatá Kateřina disponuje 79 dvoulůžkovými pokoji ve 3 objektech, hotelu Svatá Kateřina, v hotelu Garnison a hotelu Gymnasion.

Pokoje kategorie standard (Shiraz) jsou v hotelu Gymnasion, kde se nachází dietologická laboratoř s přístrojem InBody 720, cardio fitness, indoor cyclingový sál, 4 tělocvičny, kosmetika, manikúra a pedikúra, sluneční louka RA a masážní kabiny.

Pokoje kategorie standard (Chardonnay) jsou v hotelu Garnison, kde se rovněž nachází obchod SportRepublic se sportovním oblečením, vybavením pro golfisty, hygienickým zbožím a kosmetikou.

Pokoje kategorie superior (Cabernet, Merlot), kategorie deluxe (Sauvignon, Pinot) a kategorie deluxe junior suite (Carmenere) se nacházejí v hotelu Svatá Kateřina, kde také naleznete restauraci Voda, café Orangerie, wellness & spa a 4 hydromasážní vany pod širým nebem Aqua Euforica.

Všechny pokoje jsou velmi pohodlné, vybavené vkusným a stylovým nábytkem, koupelnou se sprchou a WC, župany a froté trepky. V souladu s filosofií hotelu není na pokojích umístěna televize ani jiný reprodukční přístroj. Je ale možné se připojit na internet prostřednictvím kabelu, který Vám zapůjčí na recepci hotelu.

HOT-LINE: 731 495 820