Resort Svatá Kateřina, Počátky

Aktivity

badminton, běžkařské trasy, cykloturistika, golf, pétanque, ping-pong, projížďky na koni, stolní tenis, tanec, tenis

Vybavení

dětské hřiště, fitness centrum/posilovna, golfové hřiště, hotelová doprava, internet, jacuzzi, jezdecký klub, kavárna, konferenční prostory, kosmetika, lobby bar, parkoviště, parní lázeň, půjčovna holí na Nordic Walking, půjčovna jízdních kol, restaurace, ruční mytí aut, sauna, sněžnice v zimě k zapůjčení, solární louka, sportovní hala, tělocvična, tenisový kurt, whirlpool, WiFi

Fotogalerie

Katerina_pokoj_Shiraz.jpg Katerina_koupelna.jpg Katerina_areal.jpg Katerina_restaurace.jpg Katerina_telocvicna.jpg Katerina_veranda.jpg Katerina_whirlpool.jpg Katerina_relax.jpg Katerina_pokoj_Cabernet.jpg

Vybavení pokojů

Resort Svatá Kateřina disponuje 79 dvoulůžkovými pokoji ve 3 objektech, hotelu Svatá Kateřina, v hotelu Garnison a hotelu Gymnasion.

Pokoje kategorie standard (Shiraz) jsou v hotelu Gymnasion, kde se nachází dietologická laboratoř s přístrojem InBody 720, cardio fitness, indoor cyclingový sál, 4 tělocvičny, kosmetika, manikúra a pedikúra, sluneční louka RA a masážní kabiny.

Pokoje kategorie standard (Chardonnay) jsou v hotelu Garnison, kde se rovněž nachází obchod SportRepublic se sportovním oblečením, vybavením pro golfisty, hygienickým zbožím a kosmetikou.

Pokoje kategorie superior (Cabernet, Merlot), kategorie deluxe (Sauvignon, Pinot) a kategorie deluxe junior suite (Carmenere) se nacházejí v hotelu Svatá Kateřina, kde také naleznete restauraci Voda, café Orangerie, wellness & spa a 4 hydromasážní vany pod širým nebem Aqua Euforica.

Všechny pokoje jsou velmi pohodlné, vybavené vkusným a stylovým nábytkem, koupelnou se sprchou a WC, župany a froté trepky. V souladu s filosofií hotelu není na pokojích umístěna televize ani jiný reprodukční přístroj. Je ale možné se připojit na internet prostřednictvím kabelu, který Vám zapůjčí na recepci hotelu.

Dostupné programy

Ajurvédský detoxikační program byl pečlivě sestaven pro očistu vašeho těla, ducha i mysli. Součástí tohoto programu je individuální konzultace s ajurvédským terapeutem, specifické ajurvédské terapie, jóga, meditace a speciální ajurvédská očistná strava, která vám pomůže očistit vaše tělo, odstranit následky stresu a posílit vaše zdraví. Jogínské a ajurvédské očistné techniky, zeleninové šťávy, bylinné detoxikační čaje a kúry, vám pomohou cítit se lehčí, plni síly a energie. Znovu naleznete vnitřní harmonii.

Máte rádi běhání, ale nejste si jisti technikou ani výběrem vhodné obuvi? Kladete si otázky, jak správně běhat, jak dýchat při běhání nebo jak zhubnout běháním? Využijte tuto příležitost a vyměňte si s našimi trenéry i účastníky pobytu zkušenosti například o kondičním běhání, o tom, co jíst po běhání, nebo jaké jsou vhodné cviky na protažení před a po běhání. Poradí vám mimo jiné Honza Jakubíček, český reprezentant v pětiboji. Víkend pro běžce ve Svaté Kateřině, obklopené lesy, je vhodný pro všechny, kdo mají rádi běhání od joggingu po maraton.

Naslouchejte přírodě a nechte se unášet krásou jógových ásán. Ve Svaté Kateřině se můžete věnovat různým druhům jógy. Tento program je vhodný pro vás, kteří s jógou začínáte, i pro ty, kteří chtějí objevit něco nového. Cvičí se v menších skupinkách, max. 20 osob. Nechte volně působit energii okolní přírody na vaše tělo a mysl.

Pobyt na 3, 4 a 5 dní.

Blíž přírodě, naslouchejte hlasu svého těla, objevte ladnost a přesnost Pilates. Ve Svaté Kateřině se během víkendu Body & Mind budete věnovat různým druhům Pilates a dozvíte se o jeho působení na lidské tělo. Navštivte oázu zdravého životního stylu, místo, kde harmonie našla své jméno.

Pobyt na 3, 4 a 5 dní.

Načerpejte energii, odreagujte se a zapomeňte na starosti všedních dnů. Naplánujte si relaxační víkend v Resortu Svatá Kateřina, přijeďte a odpočiňte si.

Pobyt na 3, 4 a 5 dní.

Nechte si cuchat vlasy. Zhluboka dýchejte provoněný čistý vzduch. Poddejte se jemným rukám masérek. Uvolněte své tělo v bahenním zábalu, vířivce, v sauně, v páře. Prožijte wellness víkend v Resortu Svatá Kateřina.

Pobyt na 3, 4 a 5 dní.

Nechte se hýčkat na masáži, kosmetice, ve vonné koupeli nebo si zacvičte jógu či Pilates a naše chůvy se postarají o vaše dítě. Zacvičte si s vaší ratolestí jógu, zapinkejte tenis, zahrajte fotbal, zajděte do lesa na houby nebo se běžte cachtat do vířivky pod širým nebem. Užijte si krásné chvíle s vašimi nejbližšími v Resortu Svatá Kateřina!

Pro váš klid a odpočinek jsou u nás děti ve věku do 8 let vítány jen v předem určených termínech. Ve vybraných termínech a o svátcích (Mikuláš, Vánoce, Silvestr, Velikonoce), jakož i během prázdnin, jsou  připraveny speciální pobyty pro rodiče s dětmi.

Na sportování nemáte moc času a nedopřát si oblíbenou dobrotu bývá těžké... Ve Svaté Kateřině vás naučíme zdravě se stravovat, správně cvičit, vydatně odpočívat. Program každého dne je sestaven tak, abyste nepociťovali hlad, bylo vám dobře a kila ztráceli jaksi... mimochodem. Nevěříte? Krajina štíhlé linie se na vás těší.

Pár dnů se budu věnovat sobě, pouze sobě. Zavřu dveře za dětmi, za partnerem, za kolegy z práce. Okusím blahodárné působení ajurvédských a antistresových terapií na mé tělo. Vizážistka mi snad prozradí tajemství věčného mládí a krásy...

Nezní to jako pohádka? Nechám si ji vyprávět ve Svaté Kateřině.

Proč nespojit aktivní golfový odpočinek s úplnou relaxací, kterou pro vás zajistí skvělé masérky, vynikající kuchaři, ticho a klid Svaté Kateřiny?

Pobyt na 3 a 4 dny.

Immersion Jóga - Během víkendu se vám budou věnovat přední lektoři jógy v České republice. Tento víkend je určen pro všechny, kteří chtějí hlouběji poznat jógu, dechové techniky, meditaci, zpívání manter a věnovat se sebepoznání. Získáte nové poznatky na vaší jógové cestě. Otevřete se novým zkušenostem a poznáním. Budete trávit společný čas s lidmi se stejnými zájmy, kteří vás budou inspirovat na vaší cestě po poznání sebe sama.

Jóga detox víkend - Uprostřed nádherné přírody očistíte během detoxikačního víkendu vaše tělo i mysl. Budete pít pramenitou vodu, jíst detoxikační vyváženou stravu, cvičit jógu a meditovat. Dopřejte si detoxikační masáže, zbavte své tělo toxinů v sauně a páře a budete-li chtít, můžete podstoupit jogínskou očistu. Zaženete únavu a znovu naleznete vnitřní lehkost a harmonii.

Relaxační víkend pro ženy s kurzem líčení francouzskou kosmetikou Bourjois

Splňte si svůj sen a naučte se líčit jako maskéři filmových hvězd! Odhalte tajné triky vizážistek. Objevte novinky ze světa kosmetiky a péče o vaše tělo a pleť. Nechte se rozmazlovat v hřejivém zábalu, vonné koupeli nebo božsky příjemné masáži. Užijte si pár volných dnů uprostřed nádherné přírody. Nechte působit okolní energii na vaše tělo i mysl. Odpočinete si a vaše vnitřní krása se odrazí ve vaší tváři.

 

Relaxujte uprostřed nádherné přírody. Zhluboka se nadechněte a vnímejte, jak síla a energie přichází do vašeho těla. Užijte si božský odpočinek a probouzejte se znovu s úsměvem a bez stresu.

Antistresový pobyt S úsměvem a bez stresu byl sestaven dietology, psychology, předními wellness a fitness specialisty takovým způsobem, aby se kombinací různých terapií, masáží, cvičení, sportování, relaxace a stravovacích doporučení podpořil proces psychické a fyzické regenerace klientů. Hosté po několika dnech pobytu odjíždějí ze Svaté Kateřiny odpočati, plni energie a navíc vybaveni komplexním plánem zdravého životního stylu. Každý host se během pobytu dozví, jak sportovat, jak se stravovat a jak a kdy odpočívat. Dostává úplný předpis zdravého životního stylu, který je ušit na míru jeho věku, pracovnímu nasazení a svým specifickým fyziologickým a psychologickým charakteristikám, který bude moci efektivně praktikovat v běžném životě.

Pobyt na 4, 5 a 6 dní.

ICQ: 485-581-844
SKYPE: mojelazne
HOT-LINE: 731 495 820