Orea Resort Santon***, Brno

Popis hotelu

V Orea Resortu Santon si můžete dopřát odpočinkový pobyt na břehu Brněnské přehrady. Hotel je výborně dostupný z hlavních dopravních tahů a zaparkovat můžete zdarma v areálu hotelu. Centrum města je vzdáleno 10 km a pohodlně se do něj dostanete tramvají, jejíž zastávka se nachází zhruba 150 m od hotelu.Můžete se občerstvit se v restauraci Panorama, uspořádat konferenci a zasportovat si na víceúčelovém hřišti.

Aktivity

cykloturistika, plavání, rezervace vstupenek na společenské akce, tenis, turistické trasy

Vybavení

bylinková sauna, fitness centrum/posilovna, internet, internet pro hotelové hosty zdarma, konferenční prostory, krytý bazén, letní terasa, parkoviště, restaurace, sauna finská, tenisový kurt, úschovna zavazadel, vnitřní bazén, WiFi

Platební možnosti

American Express, CCS, Diners Club, Euro Card / Master Card, JCB, VISA

Fotogalerie

santon-pokoj santon-pokoj2 santon-pokoj3 santon-konference santon-restaurace santon-restaurace2 santon-masaze santon-sauna santon-bazen

Umístění

Hotel se nachází v rekreační oblasti u Brněnské přehrady, zhruba 10 km od centra města s krásným výhledem na okolní krajinu.

Vybavení pokojů

Vyberte si ubytování v některém z 113 pokojů či apartmánů s balkonem s úžasným výhledem na Brněnskou přehradu a okolí. Ke standardnímu vybavení patří satelitní LCD televize, telefon, koupelna s vanou, toaletou a fénem. Wi-Fi připojení a parkování zdarma je v hotelu samozřejmostí.

Další informace

Restaurace Panorama-Restaurace s kapacitou 120 míst a s jedinečným nechte výhledem na Brněnskou přehradu. Hosté oceňují především široký výběr pokrmů a kvalitních moravských vín, jakož i náš příjemný personál. Každý čtvrtek v létě se zde pořádá prázdninové grilování s živou hudbou.
Letní terasa- terasa s kapacitou 100 míst k sezení se nachází ve 2. patře hotelu.V letních měsících pro Vás otevíráme prostornou terasu s výhledem na vodní plochu. Dopřát si můžete osvěžující koktejly.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely