Orea Resort Horal****, Špindlerův Mlýn

Popis hotelu

Poloha Orea Resort Horal je ideálním výchozím místem jak pro letní pěší turistiku, tak i pro zimní běžecké trasy po hřebenech Krkonoš. Lyžařský (sportovní) areál Sv. Petr je dostupný do 15 min pěšky, popřípadě lze využít místní autobusovou dopravu (v zimě ski-bus), která jezdí přímo od hotelu.

Aktivity

běžkařské trasy, horolezecká stěna, kulečník/biliard, kuželky, minigolf, stolní tenis, tenis

Vybavení

dětská herna/koutek, faxové služby, fitness centrum/posilovna, kopírování, parkoviště, parní lázeň, restaurace, sauna finská, tenisová hala, vnitřní bazén, whirlpool

Platební možnosti

American Express, CCS, cestovní šeky VISA, Diners Club, Euro Card / Master Card, JCB

Fotogalerie

1 8 9 2 3 4 5 6

Umístění

Hotel se nachází na úpatí Kozích hřbetů v části Špindlerova Mlýna zvané Svatý Petr a leží v nadmořské výšce 900 m.n.m. Je vzdálen cca 1,5 km od centra města Špindlerův Mlýn.

Vybavení pokojů

Kapacita hotelu je 340 lůžek ve 164 pokojích těchto typů: dvoulůžkové (s možností jedné přistýlky), čtyřlůžkové a apartmá. Hotelové pokoje jsou po rekonstrukci zmodernizovány a vybaveny barevnou televizí se satelitním příjmem, rádiem, telefonem, trezorem, fénem, balkonem s výhledem do údolí Sv. Petra a sociálním zařízením.

Další informace

Restaurant Panorama - restaurace à la carte s kapacitou 60 míst s krásným výhledem do svatopetrského údolí nabízí hostům regionální i mezinárodní gastronomii, kolekci tuzemských i zahraničních vín.

Ski restaurant - bufetová restaurace s krásným výhledem do svatopetrského údolí slouží k podávání snídaní, obědů a večeří, disponuje kapacitou 180 míst.

Snowboard bar - nabízí lehké občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje a koktejly včetně netradičních koktejlů pivních, posezení Vám zpříjemní reprodukovaná hudba nebo plazmová TV.

Letní terasa – z letní terasy můžete obdivovat krásy okolních panoramat a přírody, kapacita 50 míst.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely
Výhody

Wellness pobyty již od 1 780 Kč. Nabídka pobytů zde.