Orea Hotel Palace Zvon****, Mariánské lázně

Popis hotelu

Orea Hotel Palace Zvon vznikl v roce 2006 rekonstrukcí a spojením sousedních hotelů Palace a Zvon. V hotelu Palace Zvon mohou hosté navštívit nové balneo centrum, kde jsou poskytovány veškeré lázeňské procedury. Hotel nabízí širokou nabídku různých léčebných a wellness programů. Pobyt v hotelu Palace Zvon doporučujeme hostům, kteří si chtějí odpočinout od každodenního stresu.

Mariánské Lázně, světově proslulé lázeňské město, je známé svou silou léčivých minerálních pramenů, které již pomohly mnoha lidem. V těsné blízkosti najdete nádhernou přírodu, spoustu značených turistických, cyklistických a lyžařských tras. Procházky po kolonádě, lázeňské koncerty a divadelní představení nabízejí pestrý kulturní i společenský život.

Aktivity

běžkařské trasy, cykloturistika, golf, lov zvěře, projížďky na koni, rezervace vstupenek na společenské akce, rybolov, tenis, turistické trasy, vyhlídkové lety

Vybavení

bar denní, bar noční, bazén s protiproudem, faxové služby, hotelová doprava, kavárna, kopírování, letní terasa, parní lázeň, pokojová služba, praní a čištění, prodej upomínkových předmětů, průvodce, restaurace, sauna finská, směnárna, úschovna cenných předmětů, výtah, WiFi

Fotogalerie

zvon/pokoj.jpg zvon/pokoj2.jpg zvon/restaurace.jpg zvon/restaurace2.jpg zvon/sauna.jpg zvon/wellness.jpg

Umístění

Tato krásná secesní budova z počátku 19. století leží v samém centru Mariánských Lázní – naproti kolonádě a Zpívající fontáně a své služby nabízí již od roku 1834.

Vybavení pokojů

Hotel Palace Zvon v současné době nabízí 233 lůžek ve 126 pokojích. Hotelové pokoje jsou vybaveny stylovým italským nábytkem, televizí se satelitními programy, telefon s přímou volbou, sejfem, minibarem a koupelnami s WC, sprchami a fénem.

Další informace

Příjemné chvíle lze strávit v hotelové restauraci Palace s letní terasou. Nejen hosté hotelu zde najdou velký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně. Restaurace Zvon a Ludvík XIV.  nabízejí  bohatý výběr pokrmů formou bufetu, obědy a la carte.
Chloubou hotelu je  kavárna Opera, která si již po dvě století zachovává svůj styl a jedinečnou atmosféru.Kavárna byla vždy proslulá jako místo setkání významných osobností. Mezi nejvýznamnější návštěvníky patří anglický král Edwarda VII. a  František Josef I., kteří se v kavárně setkali v srpnu roku 1908 po koncertě vídeňské operní zpěvačky. V kavárně Opera hraje každý večer živá hudba k tanci.

Dostupné programy

Užijte si volné dny či prázdniny se svými dětmi v jednom z nejkrásnějších měst lázeňského trojúhelníku.

Dejte odpočinout tělu i mysli prostřednictvím příjemného pobytového programu zahrnující blahodárné relaxační procedury.

Zapomeňte na starosti všedních dnů a oddejte se relaxačním procedurám. Stačí jen pár dnů odpočinku a budete se zase cítit skvěle.

Dejte odpočinout svému tělu i mysli procedurami, které Vám doporučí lékař na základě lékařského vyšetření.

Odpočinkový pobyt s báječnými léčebnými i relaxačními procedurami pro Vaši pohodu a celkovou regeneraci.

Dopřejte svému tělu pohodlí a relaxaci v jedinečném hotelu umístěném přímo naproti lázeňské kolonádě. Přijďte relaxovat, načerpejte energii, poznejte nová místa a zapomeňte na svůj věk!

Orea Spa Hotel Palace Zvon, romantická secesní budova z počátku 19. století nacházející se na Hlavní třídě s nádherným výhledem na kolonádu a Zpívající fontánu, Vás vítá.

Pro čerstvě zamilované, právě zasnoubené i dlouho ženaté či vdané. K výročí, k narozeninám nebo jen tak pro radost a změnu. Lásku lze přece oslavovat a vychutnávat kdykoliv.

Dejte odpočinout svému tělu i mysli léčebnými i relaxačními procedurami.

Udělejte něco pro své zdraví a duševní pohodu. Přijeďte relaxovat do lázní, načerpejte energii, poznejte nová místa a zapomeňte na každodenní starosti.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely