Orea Hotel Bohemia****, Mariánské Lázně

Popis hotelu

Hotel zahájil svoji činnost v polovině června roku 1905. První hosté přijeli z Vídně, Berlína, Hamburku, Amsterodamu, Budapešti, USA, Ruska a také z Čech. Roku 1941 byly prostory hotelu přeměměny na lazaret německé armády. V roce 1945 obývali prostory příslušníci americké armády, kteří jej přejmenovali na Brodway. Od padesátých let až do roku 1993 sloužil hotel jako zotavovna ROH. V letech 2000-2001 byl hotel zmodernizován a klasifikován jako **** hotel.

Hotel Bohemia poskytuje komplexní lázeňskou péči,  která je zaměřená na pohybové ústrojí, léčení onemocnění ledvin a močových cest, onemocnění dýchacích cest a poruchy metabolismu.

Aktivity

golf, minigolf, Nordic Walking, tenis

Vybavení

faxové služby, kadeřnictví, parkoviště, pedikúra, sauna, směnárna, solárium

Fotogalerie

bohemia/pokoj.jpg bohemia/restaurace.jpg bohemia/vstup.jpg bohemia/welness2.jpg bohemia/welness.jpg

Umístění

Hotel je umístěn ve střední části Hlavní třídy, 300 m od lázeňské kolonády, "Zpívající fontány" a centra lázeňského života.

Vybavení pokojů

Hotel má 76 pokojů (9 jednolůžkových, 63 dvoulůžkových a 4 apartmá). V každém pokoji je k dispozici barevný televizor se satelitními programy, telefon, fén, minibar a trezor. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC.

Další informace

Hotelové  café - restaurace Knížecí Dvůr má celkovou kapacitu 150 míst. Otevřeno je po celý den, a to nejen pro hotelové hosty. Ve stylové restauraci jsou podávány  pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Na své si přijdou nejen milovníci tradičních českých pokrmů, ale i ti, kteří rádi zkouší něco nového.

V bezprostřední blízkosti hotelu je k dispozici parkoviště. 

HOT-LINE: 731 495 820