Orea Hotel Anglický Dvůr****, Mariánské lázně

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 7 340 Kč osoba/3 noci

Přijďte načerpat ztracenou energii. Spojte aktivní pohyb na čerstvém vzduchu s odpočinkem v hotelovém wellness centru a nechte se rozmazlovat týmem odborníků. Mariánské lázně jsou tím pravým místem, kde načerpáte nové síly, zrelaxujete se a objevíte kouzlo zdejších léčivých pramenů.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 5 360 Kč osoba/2 noci

Přijeťe si odpočinout od stresu všedních dní ve stylovém secesním Orea Hotelu Anglický Dvůr. Načerpejte nové síly pomocí světoznámých přírodních léčivých pramenů, umístěných nedaleko hotelu. Pobyt Vám také zpříjemní příjemné Spa a Wellness centrum se širokou řadou wellness produktů a procedur.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 16 940 Kč osoba/7 nocí

Jste unavení, vyčerpaní a potřebujete si spravit náladu? Prožijte nezapomenutelné chvíle pohody a jedinečnou lázeňskou atmosféru. Přijeďte si odpočinout a načerpat novou energii ze sluníčka, čistého vzduchu a léčivých pramenů.

Typ programu: Speciální pobyty
Cena již od: 5 480 Kč osoba/2 noci

Přijeďte do Orea Hotelu Anglický Dvůr a užijte si lenošení v prostorném apartmá společně s Vašimi dětmi. Nepromarněte čas, který můžete strávit se svojí rodinou.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 17 640 Kč osoba/7 nocí

Jste unavení, vyčerpaní a potřebujete si spravit náladu? Prožijte nezapomenutelné chvíle pohody a jedinečnou lázeňskou atmosféru. Přijeďte si odpočinout a načerpat novou energii ze sluníčka, čistého vzduchu, léčivých pramenů. Mariánské lázně jsou tím pravým místem, kde načerpáte nové síly do dalších dní.

HOT-LINE: 731 495 820