Orea Hotel Anglický Dvůr****, Mariánské lázně

Popis hotelu

Orea Hotel Anglický Dvůr v Mariánských Lázních je umístěn ve střední části Hlavní třídy, 300m od lázeňské kolonády se Zpívající fontánou a centra lázenského života. Je depandací Orea Spa Hotelu Bohemia a nachází se v jeho bezprostřední blízkosti.
 
 
 

Aktivity

cykloturistika, festivaly, Nordic Walking

Vybavení

internet pro hotelové hosty zdarma, restaurace, výtah, WiFi

Fotogalerie

koupelna pokoj pokoj2 pokoj3 restaurace salonek wellness wellness2

Umístění

Orea Hotel Anglický Dvůr v Mariánských Lázních je od známé lázeňské kolonády se Zpívající fontánou a léčivými prameny vzdálen pouhých 300m.

Vybavení pokojů

Orea Hotel Anglický Dvůr nabízí ubytování v 10 pokojích Junior Suite a ve 2 dvoulůžkových pokojích typu Superior. Junior Suite tvoří ložnice, obývací pokoj s menším kuchyňským koutem a koupelnou s vanou a toaletou. Prostorné dvoulůžkové a suitové pokoje jsou vybaveny satelitním televizorem, trezorem, minibarem, kávovým/čajovým setem s rychlovarnou konvicí, fénem a bezplatným Wi-Fi připojením. Pokoje jsou Vám k dispozici v den příjezdu od 14:00 hodin, v den odjezdu do 12:00 hodin.

Po celou dobu Vašeho pobytu jsou Vám k dispozici župany. V pokojích Junior Suite máte navíc k dispozici minerální vodu při příjezdu a pantofle.

Další informace

 

 

HOT-LINE: 731 495 820