Lázeňský hotel Park****, Poděbrady

Lázeňský hotel Park****, Poděbrady > Přidat hodnocení

Napsat hodnocení

Zrušit hodnocení Nastavit hodnocení na jednu hvězdičku (nejhorší) Nastavit hodnocení na dvě hvězdičky Nastavit hodnocení na tři hvězdičky Nastavit hodnocení na čtyři hvězdičky Nastavit hodnocení na pět hvězdiček Nastavit hodnocení na šest hvězdiček Nastavit hodnocení na sedm hvězdiček Nastavit hodnocení na osm hvězdiček Nastavit hodnocení na devět hvězdiček Nastavit hodnocení na deset hvězdiček (nelepší)
Jméno/Přezdívka: Hana
Hodnocení: 3
Čas: 2013-09-27 15:02:56.726
V hotelové restauraci není možnost výběru jídla. Naše menu bylo chuťově na úrovni školní jídelny, včetně dlouhého černého chlupu v bramborách. Jedno takové jídlo, kterého ani nebylo mnoho, stálo 190,- Kč bez pití. V koupelně u masážních stolů nebylo mýdlo, v některých nefungovalo světlo a celá koupelna byla špinavá. Na masážních stolech byly občas již dříve použité ručníky. Recepční/koordinátorka procedur byla velmi nediskrétní, vlezlá a nepříjemná. Indičtí maséři byli velmi milí, ale to je jediná věc, kterou lze na tomto hotelu pochválit. Hotel rozhodně nemůžu doporučit!
Jméno/Přezdívka: Jaborová
Hodnocení: 0
Čas: 2012-04-25 19:23:27.332
Pobyt v tomto hotelu je jedno velké zklamání. Během jednoho roku šla úroveň služeb velmi dolů. Před rokem jsme byly společně s kolegyněmi velmi spokojené, letos to byl opravdový průšvih! Snídaně byly chudé, bez čerstvého pečiva. K dispozici levný suchý salám a šunka nižší kvality. Chybělo celozrnné pečivo a rostlinné máslo. Ovoce bylo nakrájené, oschlé a byly v něm vlasy. Zkrátka celý "švédský" stůl působil chudě a nevábně. Na pokoji byla v nepořádku toaleta! Prkénko bylo zespoda pomočené a WC štětka byla snečištěna stolicí předchozích hostů. Pokoj byl zaprášený! V TV šly pustit pouze dva programy v češtině. Chladnička nefungovala. Kolegyně měla špinavý povlak od polštáře. Při odjezdu jsme všechny naše připomínky sdělily pánovi na recepci - místo omluvy a politování se nám dostalo tvrdošíjného přesvědčování, že to tak není a polemika o čerstvosti pečiva! Zkrátka jeden velký trapas. Při procedurách nebylo dostatek soukromí, ale maséři cizici, ti jsou vynikající, těm jen pochvala. DO HOTELU SE JIŽ URČITĚ NIKDY NEVRÁTÍME A SVÝM ZNÁMÝM HO DOPORUČOVAT ROZHODNĚ NEBUDEME. Přístup recepčního byl laický a urazil nás
Jméno/Přezdívka: Tereza
Hodnocení: 0
Čas: 2010-10-02 21:27:54.314
Hrůza, nedoporučuji. Personál bez zájmu, žádná komunikace. Slibují relax , objednáte se a na masáže nedošlo. Prý standardní postup.
Jméno/Přezdívka: mikromana
Hodnocení: 0
Čas: 2009-11-11 06:44:58.773
Výborné masáže, milý personál, příjemný pobyt, doporučuji :-)
Jméno/Přezdívka: monikar
Hodnocení: 10
Čas: 2009-06-04 11:38:50.151
Energizující prostředí a človíčci!!! Nádhera
HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely