Lázeňský hotel Park****, Poděbrady

Popis hotelu

Lázeňský hotel PARK**** je moderní budova s bezbariérovým přístupem vybavena ve standardu "First class" s 6 nadzemními a 1 podzemním podlažím. Veškeré terapie jsou poskytovány v budově hotelu.Lázeňský hotel PARK**** jsou léčebné lázně a léčebné rehabilitační zařízení, vybudované za účelem detoxikace, ozdravení a omlazení organismu (Anti-Aging), posílení imunitního systému, zbavení stresu a vyčerpanosti, k posílení činnosti srdce a krevního oběhu, ke snížení tělesné váhy a ke zmírnění či odstranění bolestí pohybového aparátu. Ke zvýšení vlastního sebevědomí a sebedůvěry je poskytováno Ájurvédské přírodní kosmetické ošetření pleti. Veškeré terapie jsou poskytovány na vysoké úrovni etiky a profesionality pod odborným dohledem lékařů a jsou založené na metodách spojení moderních vědeckých poznatků s prvky tradiční východní Ájurvédské medicíny.

Lázeňský hotel nabízí ubytování v 56 dvoulůžkových pokojích, 5 apartmánech a 1 apartmánu pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. V přízemí budovy je restaurace o kapacitě 108 míst a salonek až se 30 místy k sezení dle stolového uspořádání. V suterénu budovy a na nádvoří je po 14 parkovacích stáních.

Aktivity

bowling, cykloturistika, golf, Nordic Walking, projížďky na koni, squash, tenis

Vybavení

půjčovna jízdních kol

Fotogalerie

LH_Park1.jpg Park.jpg Pokoj.jpg Koupelna.jpg

Umístění

Je umístěn na pěší zóně kolonády v centrální části lázeňského parku v krásném a klidném prostředí lázeňského města Poděbrad, vzdáleného asi 50 km východně od Prahy.

Vybavení pokojů

Pokoje a apartmány jsou vybaveny barevným televizorem se satelitním příjmem, připojením k internetu, telefonem, minibarem, trezorem, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Na pokojích je možnost úplného zatemnění.

Další informace

Restaurace Lázeňského hotelu PARK nabízí celodenní stravování s možností volby mezi klasickou stravou a stravou připravenou dle zásad Ájurvédské medicíny. Snídaně jsou servírovány formou švédských stolů, obědy a večeře výběrem z menu či jídelního lístku. V hotelové restauraci můžete tak ochutnat výtečné pokrmy české i mezinárodní kuchyně, ale také výborné a velice zdravé Ájurvédské pokrmy. Dále připravujeme pro klienty hotelu individuální stravu podle jejich konstituce stanovené pulsovou diagnostikou, stravu speciálně určenou pro podporu detoxikace a pročištění organismu a pro podporu léčebných programů.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely