Hotel Zochova chata****, Modra

Popis hotelu

Hotel Zochova chata přináší pohodlí a komfort přímo v srdci přírody. V Malých Karpatách je umístěn stylový hotel s prvotřídními službami a možnostmi, které dokáží splnit i ty nejnáročnější přání. Odpočinek najdete v elegantních a vkusných pokojích, či luxusních apartmánech, zrelaxujete v exkluzivním Wellness & Spa centru, vychutnáte si vybrané gastronomické speciality nebo zorganizujete nezapomenutelnou akci v kongresových místnostech.

Aktivity

badminton, cykloturistika, kulečník/biliard, lyžování, Nordic Walking, plavání, šipky, stolní tenis

Vybavení

bar, bezbariérový přístup, bezplatný denní tisk, bylinková sauna, dětské hřiště, faxové služby, fitness centrum/posilovna, grilovací zákoutí, infrasauna, internet, klasická švédská sauna, klimatizovaný konferenční sál a salonek, Kneippovy lázně, konferenční prostory, letní terasa, parkoviště, parní bylinková sauna, pokojová služba, prádelna, praní a čištění, půjčovna holí na Nordic Walking, půjčovna jízdních kol, relaxační místnost, restaurace, salonek, sauna finská, společenská místnost, tělocvična, vinárna, vířivka, vnitřní bazén, výtah, zahrada/park

Platební možnosti

American Express, CCS, Diners Club, EUR, Euro Card / Master Card, faktura, Maestro, VISA, VISA Electron

Fotogalerie

zochova_chata_pokoj2.jpg zochova_chata_pokoj.jpg zochova_chata_restaurace.jpg zochova_chata_lobby.jpg zochova_chata_furmanska_lavice.jpg Zochova_chata_bar.jpg zochova_chata_bazen3.jpg zochova_chata_bazen2.jpg zochova_chata_konference.jpg

Umístění

Hotel se nachází v klidné lokalitě v Modre, ve vinařské oblasti 34 km od Bratislavy.

Vybavení pokojů

V hotelu je k dispozici celkem 64 pokojů z nichž je většina dvoulůžkových. Hotel nabízí také pokoje třílůžkové a jeden bezbariérový a dále několik apartmánů. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, topením s individuální regulací, vysokorychlostním internetem, 32“ – 40“ LCD TV, antialergickými přikrývkami a nadstandartními matracemi, minibarem, trezorem. Hosté na svých pokojích najdou také fén, župan s papučemi a kosmetický set.

Další informace

Stravování probíhá v hotelové restauraci s kapacitou 150 míst. Snídaně jsou servírovány formou bufetu.

Hosté mohou zdarma parkovat v areálu hotelu.

V hotelu se nachází několik přednáškových sálů a salónků s velkými kapacitami (i 200 hostů) vhodné pro konference, svatby, plesy i různé oslavy.

 

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely