Hotel Zlatá Hvězda****, Třeboň

Popis hotelu

Rekonstrukce a modernizace hotelu Zlatá hvězda byla dokončena v únoru 2004 a v dubnu téhož roku byl hotel jako jediný v Třeboni zařazen do kategorie 4 ****. V březnu roku 2005 byly hotelové prostory a  služby doplněny o Wellness centrum.

Aktivity

bowling, cykloturistika, golf, Nordic Walking, pétanque, rybolov, squash, tenis

Vybavení

vířivka

Fotogalerie

Restaurace.jpg Pokoj.jpg Koupelna.jpg wellness.jpg Francis/wellness.jpg Francis/fitness.jpg

Umístění

Renesanční hotel Zlatá hvězda se nachází v samotném centru historického jádra města Třeboň, přibližně 140 km od Prahy a 140 km od Vídně.

Vybavení pokojů

K ubytování hostů slouží celkem 48 komfortních pokojů o celkové ubytovací kapacitě  115 lůžek v následujícím složení: 3 pokoje jednolůžkové, 28 pokojů dvoulůžkových, 10 pokojů trojlůžkových, 7 apartmá (1 dvoulůžkové a 6 čtyřlůžkových).šechny pokoje jsou nekuřácké, kouřit mohou hosté na hotelových chodbách v kuřáckých koutcích. Každý pokoj je dispozičně unikátní (tzn. že v hotelu nenajdete dva identické pokoje) a je vybaven vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem s možností přímé volby, Wi-Fi připojením na internet, barevným televizorem se satelitním příjmem, trezorem a minibarem. Hotel také disponuje sedmi stylovými apartmány - některé z nich jsou vícepokojové - jejich podobu Vám přiblíží níže uvedené fotografie. V koupelnách apartmánů je sprchový kout i vana. Domácí mazlíčci jsou vítáni.

Další informace

Hotel Zlatá hvězda disponuje dvěma víceúčelovými konferenčními sály pro uspořádání různých firemních, ale i soukromých akcí.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely