Hotel Vega***superior, Luhačovice - Pozlovice

Aktivity

aerotrim, badminton, beach volejbal, běžkařské trasy, bowling, cykloturistika, horolezecká stěna, lanové aktivity, lidský fotbal, lukostřelba, minigolf, Nordic Walking, paintball, plavání, přírodní koupání, projížďky na koni, stolní tenis, sumo ring, tenis, turistické trasy, zorbingová dráha

Vybavení

basketbalový koš, dětská herna/koutek, fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, konferenční prostory, kosmetika, manikúra, pedikúra, půjčovna čtyřkolek, půjčovna jízdních kol, sauna finská, solárium, vnitřní bazén, whirlpool, WiFi

Fotogalerie

Hotel Vega/Vega_pokoj.jpg Hotel Vega/Vega_triluzkovy_pokoj.jpg pokoj1 Hotel Vega/Vega_restaurace.jpg bazen Dětský koutek Hotel Vega/Vega_detske_hriste.jpg Hotel Vega/Vega_seminarni_mistnost.jpg Hotel Vega/Vega_okoli.jpg Hotel Vega/Vega_aquapark.jpg

Umístění

Hotel Vega je umístěn nad přehradou, na svazích pod Komoncem s romantickým výhledem. Vzdálenost od Luhačovic je necelé 4 km, od centra Zlína asi 20 km.

Vybavení pokojů

Na hotelu jsou k dispozici 3 apartmány, 4 rodinné pokoje, 15 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a 8 dvoulůžkových bez přistýlek. Vybavení pokojů - sprcha/vana, WC, fén, SAT/TV, telefon, chladnička, bezplatný internet (Wi-Fi), všechny pokoje jsou klimatizované.

Další informace

Stravování je množné v hotelové restauraci, která má kapacitu 40-66 míst. Obědy a večeře si hosté mohou vybrat ze široké nabídky jídel, polévek, předkrmů a moučníků. V hlavní sezóne je obvykle pro hosty připravena polopenze, které se skládá ze snídaně podávané formou švédského stolu a večeře, kterou lze vybrat ze tří menu.

V letních měsících je k dispozici 40 míst na přední terase a posezení u ohniště a grilu na terase zadní.

Hotel VEGA má vlastní monitorované parkoviště, parkování je bez poplatku. Pro školení, semináře a konference jsou k dispozici 4 salonky včetně technického vybyvení.   

 

Dostupné programy

Platnost balíčku je v termínu 1.3.-29.3.2018 a 3.4.-31.5.2018

Platnost balíčku je v termínu 1.6.-31.8.2018

Pobyty pro seniory a nejen pro ně. Díky kombinaci rehabilitačních a wellness programů se těší své oblibě i u mladších zákazníků.

Speciálně vytvořený pobyt pro 2 osoby. Platnost balíčku je v termínech 9.2.-11.2.2018 a 16.2.-18.2.2018

Užijte si Velikonoční svátky jak se patří!

Platnost balíčku je v termínu 2.1.-28.2.2018 a 1-21.12.2018

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely