Hotel Studánka****, Rychnov nad Kněžnou

Popis hotelu

Svou architekturou zapadá hotel Studánka do krásného přírodního prostředí a nabízí již v minulosti ceněné trumfy - léčivou vodu , okolní přírodu, příznivé klimatické podnebí, ale i moderní možnosti relaxace s využitím nejmodernějších wellness technologií.

Aktivity

bowling, cykloturistika, kulečník/biliard, lanové centrum, minigolf, projížďky na koni

Vybavení

bezbariérový přístup, dětské hřiště, fitness centrum/posilovna, kavárna, Kneippovy lázně, konferenční prostory, kosmetika, lanové centrum, manikúra, parkoviště, parní sauna, pedikúra, půjčovna jízdních kol, restaurace, sauna finská, solární louka, vinárna, vnitřní bazén, whirlpool, WiFi

Fotogalerie

hotel.jpg dvouluzkovy_pokoj.jpg koupelna.jpg restaurace odpocivarna.jpg parni_sauna.jpg bazen.jpg Hotel Vega/Vega_seminarni_mistnost.jpg Hotel Vega/Vega_okoli.jpg Hotel Vega/Vega_aquapark.jpg

Umístění

Hotel Studánka se nachází v klidném romantickém prostředí uprostřed lesa za městem Rychnov nad Kněžnou.

Vybavení pokojů

Hotel Studánka nabízí ubytování ve 28 pokojích, přičemž některé pokoje odpovídají 3* a jiné 4* kategorie. Všechny hotelové pokoje mají svůj název a příběh. Můžete bydlet U Vodníka, V Říši baječin nebo např. U tří koček. Celý pokoj je tematicky laděný do jedné barvy, tón v tónu.

Pokoje jsou vybaveny LCD televizorem, sejfem, minibarem, fénem a wi-fi připojením. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem nebo vanou. Pokoje jsou nekuřácké.

Další informace

V hotelové Madlenčině restauraci pro Vás kuchaři připravují kromě běžných jídel také pokrmy ryze české kuchyně podle receptů M.D.Rettigové, vegetariánskou a bio stravu.

Parkování u hotelu je bezplatné. V hotelu je možný pobyt s malým psem nebo kočkou.

Dostupné programy

Víte, že levandule je ideálním prostředkem k léčení neduhů a slouží nám ke skvělé relaxaci? Budete hýčkáni a užijete si nádherný pocit. Levandule má schopnost uklidnit naši mysl a řešit různé stavy, které bychom jinak jen těžko zvládli. Velmi se hodí pro osoby trpící nespavostí.  Můžeme ji využít při bolestech hlavy, při návalech horkosti, na problémy s migrénou. Levandule obsahuje látky, jakou jsou silice, třísloviny, antokyany, hořčiny a pryskyřice. Masáže oleji z levandule pomáhají při revmatických bolestech a mají povzbuzující účinek. Tinktura obsahující silice levandule při vnějším použití prokrvuje pokožku, proto je vhodná na revmatismus, dnu nebo špatně se hojící rány, popáleniny a záněty.

SESTAVTE SI POBYTOVÝ BALÍČEK DLE VAŠICH PŘEDSTAV

Zveme Vás na klidné místo v Letovisku Studánka, kde bude postaráno o Vaše pohodlí a bude Vám nabídnut pobyt v luxusním hotelu s možností využít veškeré služby nabízené k pobytu. Výborné jídlo spolu s odpočinkem ve wellness Vás dokonale uvolní a zbaví únavy. Po příjemné relaxaci v hotelu můžete navštívit zajímavé okolí letoviska Studánka.

Zveme Vás na klidné místo v Letovisku Studánka, kde bude postaráno o Vaše pohodlí a bude Vám nabídnut pobyt v luxusním hotelu s možností využít veškeré služby nabízené k pobytu v hotelu. Výborné jídlo spolu s odpočinkem ve wellness Vás dokonale uvolní a zbaví únavy. Po příjemné relaxaci v hotelu můžete navštívit zajímavé okolí letoviska Studánka.

Pojeďte do hotelu v Rychnově nad Kněžnou, kde si užijete skvělý pobyt za zvýhodněnou cenu! V ceně balíčku je ubytování, polopenze, různé wellness procedury, volný vstup do bazénu, vířivky a další zajímavé služby. Hotel je umístěn v lesoparku, spolu s vodní fontánou a přírodním amfiteátrem. Zajímavé místo, které chytne všechny věkové kategorie.

Pro zamilované páry, ale také pro Vás, kteří chtějí zažít neobyčejnou atmosféru klidného prostředí, kde posedíte u vybrané večeře při svíčkách a za doprovodu hudby. Hotel Studánka Vám nabídne i možnost relaxace v soukromí wellness centra, perličková koupel jenom pro dva. Užijte si báječnou koupel při svíčkách s komfortem soukromí a vše umocňuje záplava barev z vany Yin Yang.

Odpočiňte si od starostí všedního dne, nechte adrenalin a hormony štěstí, ať zaplaví Vaše tělo i duši. Užívejte si sport s kombinací pohodového odpočinku ve wellness centru. Letovisko Studánka Vám pomůže načerpat nové síly a restaurace Vám nabídne zajímavý gastronomický zážitek.

Přijeďte s kamarádkami na Studánku a užívejte si relaxační pobyt. Nechejte se rozmazlovat a hýčkat v hotelovém wellness centru. Pohodový pobyt v luxusním areálu uprostřed krásné přírody můžete strávit na vlnách relaxace. Potěšeno bude Vaše tělo i duše. Užívejte si nabídku wellness pohody plnými doušky.

Krásný výhled do lesa Včelného a podvečerní procházka kolem Ivanského jezera Vás zavede do světa pohody a klidu. Večerní koupání v hotelovém bazénu se širokou nabídkou služeb Vás naladí na druhý den plný zážitků. Pobyt u solné stěny spolu s odpočinkem na vyhřívaném lehátku za zvuků relaxační hudby je to, co očekáváte. Navíc si můžete vychutnat společné chvíle v DUO vaně Yin Yang, kde Vám pohodová atmosféra pomůže zapomenout na starosti všedního dne.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely