Hotel Studánka****, Rychnov nad Kněžnou

Popis hotelu

Svou architekturou zapadá hotel Studánka do krásného přírodního prostředí a nabízí již v minulosti ceněné trumfy - léčivou vodu , okolní přírodu, příznivé klimatické podnebí, ale i moderní možnosti relaxace s využitím nejmodernějších wellness technologií.

Aktivity

bowling, cykloturistika, kulečník/biliard, lanové centrum, minigolf, projížďky na koni

Vybavení

bezbariérový přístup, dětské hřiště, fitness centrum/posilovna, kavárna, Kneippovy lázně, konferenční prostory, kosmetika, lanové centrum, manikúra, parkoviště, parní sauna, pedikúra, půjčovna jízdních kol, restaurace, sauna finská, solární louka, vinárna, vnitřní bazén, whirlpool, WiFi

Fotogalerie

hotel.jpg dvouluzkovy_pokoj.jpg koupelna.jpg restaurace odpocivarna.jpg parni_sauna.jpg bazen.jpg

Umístění

Hotel Studánka se nachází v klidném romantickém prostředí uprostřed lesa za městem Rychnov nad Kněžnou.

Vybavení pokojů

Hotel Studánka nabízí ubytování ve 28 pokojích, přičemž některé pokoje odpovídají 3* a jiné 4* kategorie. Všechny hotelové pokoje mají svůj název a příběh. Můžete bydlet U Vodníka, V Říši baječin nebo např. U tří koček. Celý pokoj je tematicky laděný do jedné barvy, tón v tónu.

Pokoje jsou vybaveny LCD televizorem, sejfem, minibarem, fénem a wi-fi připojením. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem nebo vanou. Pokoje jsou nekuřácké.

Další informace

V hotelové Madlenčině restauraci pro Vás kuchaři připravují kromě běžných jídel také pokrmy ryze české kuchyně podle receptů M.D.Rettigové, vegetariánskou a bio stravu.

Parkování u hotelu je bezplatné. V hotelu je možný pobyt s malým psem nebo kočkou.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely