Hotel Smetana Vyšehrad****, Karlovy Vary

Popis hotelu

Lázeňské procedury jsou cíleny především na poruchy pohybového ústrojí, trávení a regenerační kůry.

Vybavení

bar, restaurace, sauna finská, solárium, whirlpool

Fotogalerie

Hotel1.jpg imperator/pokoj.jpg Restaurace.jpg imperator/whirpool.jpg imperator/wellness (2).jpg Sauna.jpg imperator/wellness.jpg

Umístění

Poloha hotelu je výhodná z hlediska dopravy, od centra je vzdálený jen 15 minut.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny dvěma lužky ve variantě double nebo samostatně twin. Pokoje jsou dále vybaveny úložným prostorem, toaletním stolkem a židlí, konferenčním stolkem a židlemi pro 2, minibarem, satelitní televizí a trezorem. Koupelna je vybavena fénem, sprchou nebo vanou a WC. Některé pokoje mají balkon do zahrady.

Jednolůžkové pokoje jsou vybaveny jednolůžkem, úložným prostorem, zrcadlem, toaletním stolkem a židlí, minibarem, satelitní televizí a trezorem. Koupelna je vybavena fénem, sprchou nebo vanou a WC.Některé pokoje mají balkony s výhledem do zahrady. 

Další informace

Lázenský hotel Smetana nabízí svým hostům kvalitní vyváženou gastronomii spolu s romantickým posezením v hotelové restauraci a klidné zahradě.

Stravování je zajištěno v hotelové restauraci, která je otevřena každý den do 20:30. Dle výběru pobytu je strava připravována ve formě polopenze, plné penze, nebo je možné využít pouze nabídky snídaně, která je servírovaná formou švédských stolů.

Bezplatné parkování je zajištěno v areálu hotelu.

Láňským hostům jsou po dobu pobytu připraveny župany, domácí obuv a kosmetika.

HOT-LINE: 731 495 820