Hotel Seeberg***, Františkovy Lázně

Popis hotelu

V hotelu Seeberg jsou pro vás připraveny léčebné procedury pod dohledem vysoce kvalifikovaného týmu v čele s fyzioterapeutem, masérem a rehabilitační sestrou. Bazén s mořskou vodou vybaven sportovním protiproudem, hydromasáží, perličkovou masáží, sauna, kosmetika a pedikůra jsou vhodným doplňkem léčebného a relaxačního pobytu.

Aktivity

cykloturistika, Nordic Walking, turistické trasy

Vybavení

parkoviště, restaurace, sauna finská, vnitřní bazén, whirlpool

Fotogalerie

restaurace.JPG pokoj.jpg bazen.jpg naucna stezka.jpg

Umístění

Rodinný hotel a penzion nabízí romantické ubytování v bezprostřední blízkosti hradu Seeberg nedaleko světoznámých Františkových Lázní.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou prostorné, světlé s výhledem na hrad Seeberg, Chebsko nebo Františkovy Lázně a většina pokojů má balkon nebo terasu. K vybavení pokojů patří koupelna se sprchou, WC, satelitní TV, vysokorychlostní internetové připojení WIFI, fén, pohodlné sofa u nadstandardů vana, digitální sejf, chladnička. Náročnějším klientům jsou k dispozici pokoje Superior s minibarem.

Další informace

Stylové restaurace zajišťují celodenní stravování nebo polopenzi s možností výběru z místních a mezinárodních pokrmů. Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu. Posedět můžete také u baru, který je v provozu po celý den.

HOT-LINE: 731 495 820