Hotel Savannah**** deluxe, Hatě u Znojma

Popis hotelu

Kromě vysokého standartu čtyř hvězdiček vám pobyt zpříjemní vstřícný personál, výtečná kuchyně a relaxační wellness centrum. Komplexní nabídku služeb doplňuje nejmodernější vysokokapacitní kongresové centrum. Přesto Savannah nabízí něco navíc. Svébytnou součástí hotelu je jedno z největších českých kasin, kde lze zažít atmosféru pravé Ameriky. Zároveň je hotel Savannah centrem opravdové ajurvédy, prastaré léčebné metody, která v posledních letech znovu dobývá svět.

Lázeňské a wellness centrum hotelu Savannah se rozkládá na ploše 800 m2. Jeho dominantou je bazén o rozměrech 22 x 8 metrů. Ještě než si zaplavete, můžete vyzkoušet hotelový fitness, kde je vám k dispozici kvalifikovaný trenér. Tělesnou i duševní očistu pak nejlépe dokoná finská sauna nebo parní lázeň. 

Léčebnou metodu, jejíž název lze přeložit slovy věda o životě, už lidstvo úspěšně používá více než pět tisíc let. Ajurvéda je ryze přírodní systém založený na diagnostice pomocí pulsu, detoxikaci organizmu a na léčení speciálními masážemi a bylinnými koupelemi. V hotelu Savannah ajurvédu aplikuje tým zkušených, odborně vyškolených terapeutů ze Srí Lanky. Metodika a preparáty rodinné firmy Siddhalepa se v celé Evropě používají zatím jen na pěti místech. Jedním z nich je hotel Savannah.

Aktivity

cykloturistika, lanové aktivity, paintball, projížďky na koni, turistické trasy

Vybavení

bar denní, fitness centrum/posilovna, hotelová doprava, klasická švédská sauna, parkoviště, parní lázeň, prádelna, průvodce, půjčovna jízdních kol, restaurace, směnárna, tlumočník, vnitřní bazén

Fotogalerie

pokoj komfort.jpg restaurace.jpg Bazen.jpg Konferencni_sal.jpg

Umístění

Hotel se nachází na české straně hraničního přechodu Hatě/Kleinhaugsdorf v blízkosti jednoho z nejstarších měst České republiky - Znojma.

Vybavení pokojů

70 komfortních dvoulůžkových pokojů a 6 luxusních apartmánů Vám nabízí relaxaci na nejvyšší úrovni. Každý decentně a vkusně vybavený pokoj Vás očaruje svou výjimečnou dřevěnou podlahou z amerického ořechu, nábytkem ze vzácného dřeva, LCD televizí a klimatizací. Oranžové podtóny s elegantně zeleno-hnědými barvami dodávají pokojům zvláštní akcenty. Absolutní jedničkou jsou koupelny vybavené mozaikou reflektující světlo.

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou (částečně i společně se sprchovým koutem), telefonem, LCD televizorem s příjmem satelitních kanálů, minibarem a trezorem.

Další informace

Lobby, restaurace a bar Vás okouzlí svou otevřeností a velkorysostí. V restauraci o 80 místech se budou připravovat české a mezinárodní speciality.

Pro semináře a konference je připraveno 8 místností s nejmodernější multimediální výbavou, osvětlených denním světlem a plně klimatizovaných. Tyto konferenční místnosti pro skupiny od 18 do 250 účastníků mohou být využity i pro oslavy, bankety a různé další akce.

Široké možnosti pro zábavu i poznání se nabízejí také v okolí hotelu Savannah. Pár minut jízdy hotelovým taxi a jste v křivolakých uličkách Znojma, uprostřed divoké přírody národního parku Podyjí nebo v některém z proslulých vinařství Znojemska. Doslova přes ulici se nacházejí také dvě velká nákupní a zábavní centra.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely