Hotel Prestige****, Znojmo

Hotel Prestige****, Znojmo > Přidat hodnocení

Napsat hodnocení

Zrušit hodnocení Nastavit hodnocení na jednu hvězdičku (nejhorší) Nastavit hodnocení na dvě hvězdičky Nastavit hodnocení na tři hvězdičky Nastavit hodnocení na čtyři hvězdičky Nastavit hodnocení na pět hvězdiček Nastavit hodnocení na šest hvězdiček Nastavit hodnocení na sedm hvězdiček Nastavit hodnocení na osm hvězdiček Nastavit hodnocení na devět hvězdiček Nastavit hodnocení na deset hvězdiček (nelepší)
Jméno/Přezdívka: yTePRRDL
Hodnocení: 0
Čas: 2015-12-28 07:06:28.224
Korzystamy z hotelu dla psf3w Pana Leszka już od ponad pięciu lat. Czasami zzardają się lata, kiedy nasza suczka Aisza spędza tam łącznie około 2 miesięcy. Jest ona trudnym psiakiem, agresywnym do obcych, chcącym podporządkować sobie wszystkich innych dookoła (zarf3wno inne zwierzęta jak i ludzi), na pewno rf3wnież jest ona bardzo absorbująca i ciężko jej się odnaleźć w nowym miejscu bez nas. Pana Leszka i Jego hotel polecili nam znajomi, ale mimo wszystko, kiedy mieliśmy ją tam zostawić pierwszy raz, bardzo się denerwowaliśmy i nie byliśmy zbyt ufni. Ku naszemu ogromnemu zaskoczeniu Aisza od razu zaakceptowała Pana Leszka, Jego rodzinę i Jego dom. Zawsze, kiedy po nią wracamy, jest radosna, zadbana i szczęśliwa, a to już nam najbardziej pokazuje, że ma tam bardzo dobre warunki i bardzo dobrą opiekę. Z Panem Leszkiem jest zawsze bardzo dobry kontakt, rozumie nadopiekuńczych właścicieli i zawsze udziela informacji na temat zostawionego w hotelu psiaka. Jednym słowem, w każdej sytuacji ratuje nam życie, a my jesteśmy spokojni, że Aisza jest w dobrych rękach. Zdecydowanie polecamy, jak dla nas ma On niesamowitą magię, ktf3rą przekazuje zwierzakom, a to bardzo rzadko się w dzisiejszych czasach zdarza.
Jméno/Přezdívka: Hana
Hodnocení: 2
Čas: 2011-01-01 20:40:01.849
Tento hotel bohužel nedoporučuji. Jejich reklama a nabízené služby neodpovídají skutečnosti. Ubytování v žádném případě neodpovídá ****, spíše průměrný ***, pokoj malý, skoro žádný prostor pro uložení věcí. Lokalita hotelu na okraji města mezi paneláky :-( Wellness také velmi slabý, prostředí pro masáže a tzv. romantické koupele nemá úroveň 4hvězdičkového hotelu. Bazén můžeme pochválit. Personál vcelku příjemný, ale o vše jsme si museli říkat a připomínat se. Pan provozní hotelu velmi nepříjemný a arogantní pán, který se zasloužil o to, že jsme pobyt předčasně ukončili. Nabízené Wellness balíčky neodpovídají nabíce. Slibované gala večeře při svíčkách apod. se tam ve skutečnosti vůbec nekonají. Jinak kuchyni můžu pochválit, jídla chutná, ale bohužel předražená. Byli jsme velice zklamáni.
Jméno/Přezdívka: Roman
Hodnocení: 3
Čas: 2010-04-25 07:56:34.342
Služby hotelu průměrné, ubytování neodpovídá **** hotelu, je spíše standardní. Poloha hotelu v okrajové části města mezi paneláky také nic moc. Trochu byl problém s komunikací recepce, když nám nebylo oznámeno při rezervaci, že se v hotelu v době našeho pobytu koná firemní akce. Asi jsme očekávali větší kvalitu služeb a hlavně přístup personálu k hostovi.
HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely