Hotel Prestige****, Znojmo

Popis hotelu

Krytý bazén je páteří moderně vybaveného aquacentra, jednoho z nejmodernějších center relaxace ve Znojmě. Součástí bazénu je protiproud, masážní lavice s vodopádem a dnová tryska pro masáž nohou. K dispozici je také dětský bazének. V prostoru Aquacentra je umístěna parní kabina, která je svými nepříliš vysokými teplotami a vysokou relativní vlhkostí vzduchu ideální pro uvolnění, podporuje prokrvení a čistí a zotavuje pokožku.

Aktivity

cykloturistika, Nordic Walking, paintball, turistické trasy, vyhlídkové lety

Vybavení

bar, dětský bazén, fitness centrum/posilovna, internet, konferenční prostory, letní terasa, parkoviště, parní kabina, průvodce, půjčovna jízdních kol, restaurace, sauna finská, vířivka, vnitřní bazén, zavazadlový servis

Platební možnosti

Diners Club, Euro Card / Master Card, Maestro, VISA, VISA Electron

Fotogalerie

restaurace.JPG pokoj.jpg bazen.jpg wellness.jpg

Umístění

Hotel se nachází v klidném prostředí na okraji města Znojma nedaleko Národního parku Podyjí.

Vybavení pokojů

K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje a apartmány. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, TV, telefonem, barem a internetovým připojením.

Další informace

V hotelu Prestige jsou Vám k dispozici útulný bar a hotelová restaurace a la carte s kapacitou 100 míst. Kromě nich můžete pro svou reprezentativní akci využít také vinný sklep U krále Jana, který je nejstarší částí hotelu a svého druhu historickou památkou.  Základ menu tvoří světová kuchyně se vším, co k ní patří, zejména pak pokrmy připravené podle zásad tradiční čínské medicíny (TCM) zaměřené na vaření ze základních surovin s využitím principů nejstaršího a nejpropracovanějšího stravovacího systému.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely