Hotel Praha****, Špindlerův Mlýn

Popis hotelu

K dispozici jsou tři druhy saun (finská, bylinková a nízkoteplotní), relaxační bazén s masážními lavicemi, protiproudem, chrliči, vodní clonou a dalšími masážními tryskami, který je vhodný i pro děti. Nechybí ani oblíbená masážní vířivka. Dále můžete vybírat z pestré nabídky masáží a nejen pro ženy je připravena nabídka koupelí a kosmetického ošetření pleti i celého těla. Velký důraz je přitom kladen na maximální využití přírodních zdrojů. U rašelinových koupelí je používána čistá rašelina bez příměsi, těžená v CHKO Slavkovského lesa, s výbornými účinky při revmatických potížích a onemocněních pohybového aparátu. U bylinkových koupelí jsou používány éterické oleje a výluhy z pravých bylin, které se přilévají do lázně. Upozornit bychom chtěli i na Kleopatřinu koupel ze syrovátky vyrobené z nejlepšího alpského mléka a koupelovým olejem z divokých růží.

Aktivity

běžkařské trasy, cykloturistika, golf, kulečník/biliard, lyžování, minigolf, projížďky na koni, rybolov

Vybavení

bylinková sauna, kancelářské služby, kavárna, půjčovna jízdních kol, půjčovna lyží, sauna finská, směnárna, vířivka, vnitřní bazén

Fotogalerie

imperator/pokoj2.jpg imperator/pokoj.jpg imperator/restaurace.jpg imperator/wellness.jpg imperator/wellness2.jpg

Umístění

Hotel je umístěn přímo v centru města Špindlerův Mlýn s nádherným výhledem na centrum i s horským panorama v pozadí.

Vybavení pokojů

Hotel Praha nabízí 27 jedno, dvou a třílůžkových pokojů a tři apartmá (celková kapacita 65 lůžek). Pokoje i apartmány jsou nově zrekonstruované a zařízené komfortním nábytkem z přírodního dřeva v rustikálním stylu. Vybavení pokojů dále zahrnuje TV se satelitními programy, telefon s přímou volbou a rádio s CD přehrávačem. Koupelny se sprchovými kouty a WC jsou laděny do příjemných oranžových tónů.

Další informace

V nabídce hotelové restaurace s kapacitou 70 míst naleznete široky výběr pokrmů a nápojů. Připraví pro Vás nejen tradiční česká a krkonošská jídla, ale také pravé italské těstoviny, rybí pokrmy, oblíbená kuřecí prsíčka, vepřové steaky či grilované speciality. Na své si přijdou i milovníci sladkých pokrmů a dezertů. V chladnějším období máte možnost posedět u krásných amerických kamen. V letních měsících je velmi oblíbena nově upravená terasa s venkovním grilem, markýzou, dřevěnými lavicemi a nepřekonatelným výhledem na centrum Špindlerova Mlýna i panorama hor. Kapacita terasy je 50 míst. S kapacitou 180 míst k sezení nabízí Silver Rock (bar v alpském stylu) skvělou příležitost nejen pro soukromé a rodinné oslavy, ale i pro společenské akce, firemní školení, prezentace apod. Zavítáte-li do baru Silver Rock přes den, můžete sledovat sportovní přenosy (fotbal, hokej, lyže) v přímém přenosu prostřednictvím tří velkoplošných TV.

Tipy na výlet

Špindlerův Mlýn je ideálním výchozím bodem pro návštěvu krkonošských přírodních zajímavostí, jakými jsou nejvyšší hora Sněžka, Labský pramen, Dlouhý důl, Luční hora apod. Dále můžete navštívit například ZOO Safari ve Dvoře Králové, zámek Kuks a Braunův betlém, Adršpach, sklárnu v Harrachově, Krkonošské museum ve Vrchlabí nebo Černou horu v Jánských lázních.

V zimním období je Špindlerův Mlýn znám svými skvěle udržovanými sjezdovkami, běžeckými tratěmi a množstvím dalších zimních aktivit. 5 lanových drah a 10 vleků obsluhuje přes 25 km sjezdovek, samozřejmostí je umělé zasněžování a strojová úprava tratí, služby lyžařských škol či večerní lyžování. Vyznavači běžek zde naleznou přes 75 km běžeckých tratí. Další zábavou je 4 km dlouhá sáňkařská dráha, bobová dráha, novinkou je snowtubbing, U-rampa ve Ski areálu Svatý Petr, kde se pravidelně pořádají zábavné a sportovní akce.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely