Hotel Panská***, Bechyně

Popis hotelu

Hotel v příjemným rustikálním stylu a v klidném prostředí přímo v srdci jižních Čech! Hotel má dlouholetou tradici a rodinnou atmosféru, která každého potěší osobním přístupem. Disponuje kapacitou 27 pokojů a je vhodným výchozím bodem pro výlety jak pěší, tak cykloturistické. Na své si přijdou i milovníci rybaření a památek.

 

Aktivity

bowling, golf, Nordic Walking, projížďky na koni, rybolov, tenis, turistické trasy

Vybavení

bar, dětská herna/koutek, letní terasa, parkoviště, půjčovna holí na Nordic Walking, půjčovna jízdních kol, restaurace

Fotogalerie

Hotel Panska/Hotel_Panska_pokoj.jpg Hotel Panska/Hotel_Panska_koupelna.jpg Hotel Panska/Hotel_Panska_restaurace.jpg Hotel Panska/Hotel_Panska_pivnice.jpg Hotel Panska/Hotel_Panska_okoli.jpg

Umístění

Hotel Panská stojí přímo na náměstí krásného lázeňského města Bechyně, 120 km jižně od Prahy.

Další informace

Hotelová restaurace je vyhlášená tradiční českou kuchyní, vynikajícími steaky a především pravidelnými gastronomickými akcemi. Od roku 2014 hotel spolupracuje s dvojnásobným mistrem ČR kuchařem Pavlem Minářem, členem seniorského kuchařského týmu KCČR a zajištuje tak catering pro všechny akce v zámeckém resortu.

Tipy na výlet

Kromě renesančního zámku, budovy kláštera, kostelů, naleznete ve městě hned několik muzeí. Aktivní nabídku doplňuje možnost vodácké turistiky na přítomné řece Lužnici, cyklo a turistické stezky, možnost projížděk na řadě koňských farem, zahrání si tenisu či bowlingu.

 

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely