Hotel Miura****, Čeladná

Popis hotelu

Celý objekt je rozdělen na 3 části, z nichž jedna volně levituje nad terénem. Hotelové pokoje jsou umístěny v krajních křídlech hotelu a jsou všechny orientovány na jih ke golfovému hřišti. Některé pokoje nabízejí lodžie a ze všech pokojů se vám naskytne neuvěřitelný výhled na okolní hory. Apartmány mají navíc prosklené stěny s výhledem na Lysou horu a Ondřejník. V centru budovy je umístěna recepce s lobby barem a jižní terasou, noční bar a restaurace s terasou. V hotelu jsou 2 konferenční místnosti a především – MIURA SPA.
 
V okolí najdete krásnou přírodu, údolí řeky Čeladenky, potoky s průzračnou vodou, panenské lesy slovenského pohraničí.
 
Čeladná je místem, kde se každoročně koná nejvýznamnější golfová událost ve středovýchodní Evropě – golfový turnaj série PGA European Tour – Czech Open.

Aktivity

běžkařské trasy, cykloturistika, golf, lyžování, projížďky na koni, turistické trasy

Vybavení

bar, bezbariérový přístup, kavárna, Kneippovy lázně, konferenční prostory, letní terasa, lobby bar, parní lázeň, sauna finská, vnitřní bazén, WiFi

Fotogalerie

Miura_pokoj.jpg Miura_restaurace.jpg Miura_wellness.jpg

Umístění

Designový hotel se nachází na okraji Čeladné v Beskydech, přímo v areálu 36-ti jamkového golfového hřiště.

Vybavení pokojů

Hotel nabízí ubytování ve 44 pokojích, včetně 4 Junior Suite a Miura Suite. Všechny pokoje jsou vybaveny 42“ LCD televizí se satelitním příjmem a vestavěnými hodinami s budíkem, připojení na vysokorychlostním internet wi-fi zdarma a plně vybavený minibar. Koupelny jsou vybaveny sprchou.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely