Hotel Komorní Hůrka****, Cheb

Popis hotelu

Součástí hotelu je rekreační a rehabilitační zařízení wellness s teplým bazénem, vybaveným masážními tryskami, vířivou lavicí, gejzírem a silným protiproudem. Whirpool americké výroby má více než 100 trysek. Zcela jedinečné jsou sauny, které tvoří součást bazénové části.
Finská sauna je provedena z nejkvalitnějšího cedru, parní lázeň s párou vonnou i nevonnou je střídána i párou slanou. Naprostou raritou je však bylinková sauna, jediné zařízení toho druhu v Česku. Kdo ji navštíví, může se vyhřívat jako by seděl za pecí, vdechovat vůni vybraných bylinek a kochat se zvláštním půvabem tohoto útulného prostoru. Osprchování tropickým deštěm mezi návštěvou jednotlivých kabinek přináší pocit naprostého uvolněn

Vybavení

parkoviště, vířivka, vnitřní bazén

Fotogalerie

Pokoj.jpg Sauna.jpg Bazen.jpg KomorniHurka_wellness KomorniHurka_restaurace

Umístění

Hotel se nachází jen 1,5 km od Františkových Lázní a 2,5 km od Chebu. Leží na hranici s Národní přírodní památkou Komorní hůrka, která patří k nejatraktivnějším místům v blízkosti lázní.

Vybavení pokojů

Hotel nabízí ubytování ve 28 komfortně vybavených pokojích. Ke standardnímu vybavení pokoje patří bezpečnostní zámkový systém se záznamem přístupů, TV-SAT, rádio, minibar, telefon s přímou volbou, bezplatné internetové připojení, minitrezor, elegantní koupelna se sprchovým koutem (čtyři pokoje s vanou), umyvadlem, WC a fénem.

Další informace

Restaurace je řešena jako dva oddělené prostory, které umožňují pořádat semináře, školení či jiné akce. Využití LC displeje.
Restaurace má 100 míst k sezení, při vhodném počasí též letní terasu.

Budovou hotelu prochází hranice ochranného pásma národní přírodní památky, kterou je nejmladší sopka ve střední Evropě. Ochranné pásmo vymezuje nedotknutelné území, kam je možné vstupovat, ale není možné je poškozovat. Po několika schodech z letní terasy vstoupíte na chráněné území s jámou, kde ve středověku vytěžili sopečný popel a kde roste kromě jiného i jeden druh orchidejí. V blízkosti hotelu jsou přírodní rašeliniště s bahenními sopkami SOOS, hrad Seeberg, historické město Cheb s proslulým hradem a komplexem měšťanských domů z 15. století.

 

HOT-LINE: 731 495 820