Hotel Kaskády****, Sliač

Popis hotelu

Hotel se nachází v oblasti, která je známá a intenzivně využívaná zejména pro léčivé účinky zdejších vyvěrajících termálních pramenů, které plní také termální bazény rehabilitačně-relaxačního centra Kaskády.  Nemusíte být pacientem, abyste mohli pocítit jejich blahodárný účinek na Vašem těle. Moderně vybavená kongresová hala a několik menších konferenčních místností je ideálním řešením pro firmy a společnosti pro organizování kongresů, školení či firemních a společenských akcí v atraktivním prostředí. K dispozici je vnitřní bazén s termální vodou o teplotě 34°C a venkovní bazén s termální vodou o teplotě 28°C, který je v letní sezóně otevřený dle závislosti na počasí.

Aktivity

beach volejbal, cykloturistika, lyžování, minigolf, plavání, tenis, turistické trasy

Vybavení

dětské hřiště, faxové služby, fitness centrum/posilovna, konferenční prostory, kopírování, půjčovna jízdních kol, půjčovna sportovního vybavení, relaxační místnost, restaurace, venkovní nekrytý bazén, vnitřní bazén, WiFi

Fotogalerie

Hotel Kaskady.jpg Hotel Kaskady_terasa.jpg Hotel Kaskady_bazen.jpg Hotel Kaskady_wellness.jpg Hotel Kaskady_pokoj.jpg restaurace.jpg relax.jpg Hotel Kaskady_wellness1.jpg koliba.jpg koliba1.jpg

Umístění

Hotel se nachází na úpatí Kremnických vrchů, mezi městy Zvolen a Banská Bystrica.

Vybavení pokojů

Kapacita hotelu je 164 lůžek v moderně zařízených jedno a dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Každý pokoj má vlastní koupelnu, sociální zařízení, TV se satelitním příjmem, rádio, ledničku, telefon, fén a trezor. Hotel poskytuje originální ubytování i pro nejnáročnější klienty ve stylových luxusních apartmánech s nadstandardním vybavením. V apartmánech standard se nachází obývací pokoj s částí na spaní, koupelna, soc. zařízení, TV se satelitním příjmem, minibar, telefon, fén a trezor. Apartmán klasik se skládá ze dvou samostatných místností - ložnice s manželským lůžkem a obývací pokoj s rozkládacím gaučem, který slouží jako přistýlka pro jednu dospělou osobu nebo dvě menší děti. V apartmánech De Luxe se nachází ložnice s manželským lůžkem, pracovna, obývací pokoj, TV, minibar, telefon, fén, trezor, hydromasážní sprchovací kout, rychlovarná konvice, župan a hotelové papuče.

Další informace

Výborná klasická kuchyně obohacená nejnovějšími poznatky z oblasti gastronómie. Pro klienty, kteří milují slovenské speciality je připravená Slovenská koliba hned vedle hotelu s možností organizování menších společenských akcí.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely