Hotel Imperial*****, Karlovy Vary

Popis hotelu

Hotel Imperial je významnou karlovarskou památkou. Pochází z počátku 20. století. A už v té době patřil k nejvýznamnějším a nejluxusnějším hotelům v Karlových Varech.

Hotel Imperial je pětinásobným držitelem ocenění Czech Republic’s Leading Spa Resort.

Aktivity

cykloturistika, indoor golf, lyžování, Nordic Walking, pétanque, plavání, projížďky na koni, rybolov, spinning, stolní tenis, tenis, vyhlídkové lety

Vybavení

faxové služby, konferenční prostory, kopírování, parkoviště, praní a čištění, půjčovna jízdních kol, směnárna, vnitřní bazén

Fotogalerie

imperator/pokoj.jpg imperator/wellness.jpg imperator/wellness2.jpg imperator/Suite.jpg imperator/restaurace.jpg Restaurace_Prague.jpg imperator/restaurace2.jpg bazen.jpg

Umístění

Hotel stojí na vrchu zvaném vyhlídka a tvoří přirozenou dominantu města Karlových Varů.

Vybavení pokojů

K dispozici je celkem 205 pokojů a apartmá. Pokoje kategorie Standart jsou vybaveny, stylovým nábytkem, TV, koupelnou se sprchou nebo vanou,  WC, bidetem, trezorem, telefonem, minibarem, LAN internetem,  županem a pantoflemi. Pokoje kategorie Superior, Suite či Deluxe Suite mají navíc oddělenou obývací část. 

Další informace

Stravování v Restaurantu Prague probíhá formou nabídkových stolů a pultů. Nekuřácká restaurace nabízí kromě výtečného menu ještě další „lahůdku“. Naskýtá se vám tu prvotřídní podívaná ve formě „OPEN KITCHEN“. Příprava jídla se odehrává přímo před zraky hostů.

Restaurant Paris ve francouzském stylu nabízí snídaně, obědy i večeře formou nabídkového pultu a stolů. V rámci celodenního pitného režimu se tu podává džus, voda a čaj. Pokud k dobrému jídlu preferujete sklenku kvalitního vína, nabídne vám obsluha výběr z českých i zahraničních vín.

Koncertní sál, kinosál a několik menších salónků lze využít pro pořádání různých společenských akcí - od rodinných sešlostí přes bankety, konference, kongresy až po slavnostní plesy.

Dostupné programy

Opravdový odpočinek je relaxace a pohoda, která je namíchána v programu "Pohoda a uvolnění"... "Pohoda a uvolnění" vám pomůže zapomenout na všechny starosti. Tradiční karlovarské koupele ve spojení s aroma masáží a novinkou v podobě Indické masáže hlavy vám dopřejí tu pravou relaxaci. Pohodu můžete umocnit při klidné procházce po karlovarských parcích, výborné večeři ve francouzském Restaurantu Paris nebo při skleničce ve stylovém Clubu Imperial.

Plánujete volný víkend? Spojte příjemné s užitečným a zapomeňte alespoň na krátkou chvilku na všední starosti... U nás se vám to podaří... Budete moci okusit tradiční karlovarské procedury, využít pohostinnosti stylového prostředí hotelu Imperial a nechat se doslova hýčkat.

Dopřejte si relaxaci v Karlových Varech... Prodloužený víkend v podobě programu "Romantika v lázních" je přesně to pravé k zbavení únavy a navrácení energie a vitality. Využijte jedinečných koupelí v karlovarské vřídelní vodě, účinku aroma masáže a uklidňují Indické masáže hlavy.

HOT-LINE: 731 495 820