Hotel Francis Palace****, Františkovy lázně

Vybavení

kadeřnictví/holičství, kavárna, kosmetika, krytý bazén, manikúra, parkoviště, pedikúra, restaurace, směnárna, výtah

Fotogalerie

Francis/pokoj1.jpg Francis/pokoj2.jpg Francis/restaurace.jpeg Francis/wellness2.jpg Francis/wellness.jpg Francis/fitness.jpg

Umístění

Hotel Francis Palace se nachází v klidné části Františkových lázní, mezinárodně vyhledávaného již od dob vlády Františka Josefa I.

Vybavení pokojů

V hotelu naleznete 36 dvoulůžkových a 6 jednolůžkových elegantně zařízených pokojů. K standardnímu vybavení každého pokoje patří vlastní koupelna/wc, lednička, telefon s přímou volbou, SAT – TV, radiobudík, vysoušeč vlasů, trezor a možnost bezdrátového připojení k internetu.

Další informace

V hotelové restauraci se servírují české a mezinárodní speciality. V rámci léčebných programů je možné připravit i dietní stravu. Hostům je k dispozici salátový bar. Snídaně probíhají formou švédských stolů.

Dostupné programy

Hlavním léčebným pobytem nabízeným naším hotelem je klasický léčebný pobyt – Komplexní léčba. Pro léčbu využíváme místní přírodní léčivé zdroje na základě povolení Ministerstva zdravotnictví ČR – minerální vodu a slatinu z místních ložisek.

Léčebný pobyt s nižší intenzitou léčby. Pro léčbu využíváme místní přírodní léčivé zdroje na základě povolení Ministerstva zdravotnictví ČR – minerální vodu a slatinu z místních ložisek.

Pobyt určený nejen seniorům! Přijeďte si odpočinout do Františkových lázní. Cenově zvýhodněný pobyt s plnou penzí a 10 procedurami!

Pokud se rozhodnete pro nejen víkendový odpočinek v luxusním prostředí čtyřhvězdičkového hotelu a máte chuť nechat se hýčkat službami na vysoké úrovni, je tento čtyřdenní pobyt tím pravým pro vás.

HOT-LINE: 731 495 820