Hotel Flóra***, Trenčianské Teplice

Popis hotelu

Lázeňské město Trenčianské Teplice se nachází v západní části Slovenska, 15 km severovýchodně od krajského města Trenčín. Hotel Flóra je nestátním zdravotnickým zařízením společných vyšetřovacích a léčebných složek v oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace. V srpnu 2006 bylo v hotelu uvedeno do provozu nové kryté wellness centrum s použitím nejmodernějších bazénových a saunových technologií. V hotelu jsou k dispozici dva kryté nerezové bazény s vodními atrakcemi, saunový svět se solnou parní saunou, finskou saunou, bylinkovou inhalací, tepidáriem a vodní cestou.

 

Aktivity

cykloturistika, minigolf, projížďky na koni, rybolov, tenis, turistické trasy

Vybavení

fitness centrum/posilovna, internet, kadeřnictví/holičství, kosmetika, parkoviště, půjčovna jízdních kol, půjčovna sportovního vybavení, směnárna, výtah, WiFi

Fotogalerie

Hotel.jpg teplice/pokoj.jpg teplice/pokoj2.jpg teplice/restaurace.jpg teplice/wellness.jpg Bylinkova_inhalace.jpg

Umístění

Wellness a léčebný hotel Flóra má atraktivní polohu, nachází se v centru lázeňského a kulturního dění města Trenčianské Teplice, vedle lázeňského parku. Od termálních bazénů je vzdálen 300 m, od železniční stanice 400 m a od autobusové stanice 600 m.

Vybavení pokojů

Hotel nabízí moderní ubytování v několik typech pokojů a apartmánů. K dispozici je 12 jednolůžkových pokojů, 44 dvoulůžkových pokojů, 1 malý dvoulůžkový apartmán, 1 velký dvoulůžkový apartmán, 1 obchodní dvoulůžkový apartmán a 2 čtyřlůžkové rodinné apartmány. Všechny pokoje a apartmány jsou zařazené stylovým nábytkem s povrchovou úpravou třešňového, dubového a nebo bukového dřeva. Vybavené jsou koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, odděleným WC, satelitní TV, rádiem, telefonem s přímou volbou a županem. Apartmány mají navíc ledničku. Převážná část pokojů a apartmánů má balkón s krásným výhledem do přírody.

Další informace

Stravování je možné v klimatizované restauraci Flóra s letní terasou nebo v kavárně Festival s WiFi připojením na internet. Snídaně se podává formou bufetových stolů. Obědy a večeře jsou servírované, hosté mají možnost výběru ze tří menu, rozšířených o salátový bufet. V rámci kongresových služeb je k dispozici klimatizovaný konferenční sál pro 70 osob, salónek pro 20 osob, obchodní apartmán pro 8 osob a dále kompletní školící technika.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely