Hotel Flóra***, Trenčianské Teplice

Popis hotelu

Lázeňské město Trenčianské Teplice se nachází v západní části Slovenska, 15 km severovýchodně od krajského města Trenčín. Hotel Flóra je nestátním zdravotnickým zařízením společných vyšetřovacích a léčebných složek v oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace. V srpnu 2006 bylo v hotelu uvedeno do provozu nové kryté wellness centrum s použitím nejmodernějších bazénových a saunových technologií. V hotelu jsou k dispozici dva kryté nerezové bazény s vodními atrakcemi, saunový svět se solnou parní saunou, finskou saunou, bylinkovou inhalací, tepidáriem a vodní cestou.

 

Aktivity

cykloturistika, minigolf, projížďky na koni, rybolov, tenis, turistické trasy

Vybavení

fitness centrum/posilovna, internet, kadeřnictví/holičství, kosmetika, parkoviště, půjčovna jízdních kol, půjčovna sportovního vybavení, směnárna, výtah, WiFi

Fotogalerie

Hotel.jpg teplice/pokoj.jpg teplice/pokoj2.jpg teplice/restaurace.jpg teplice/wellness.jpg Bylinkova_inhalace.jpg

Umístění

Wellness a léčebný hotel Flóra má atraktivní polohu, nachází se v centru lázeňského a kulturního dění města Trenčianské Teplice, vedle lázeňského parku. Od termálních bazénů je vzdálen 300 m, od železniční stanice 400 m a od autobusové stanice 600 m.

Vybavení pokojů

Hotel nabízí moderní ubytování v několik typech pokojů a apartmánů. K dispozici je 12 jednolůžkových pokojů, 44 dvoulůžkových pokojů, 1 malý dvoulůžkový apartmán, 1 velký dvoulůžkový apartmán, 1 obchodní dvoulůžkový apartmán a 2 čtyřlůžkové rodinné apartmány. Všechny pokoje a apartmány jsou zařazené stylovým nábytkem s povrchovou úpravou třešňového, dubového a nebo bukového dřeva. Vybavené jsou koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, odděleným WC, satelitní TV, rádiem, telefonem s přímou volbou a županem. Apartmány mají navíc ledničku. Převážná část pokojů a apartmánů má balkón s krásným výhledem do přírody.

Další informace

Stravování je možné v klimatizované restauraci Flóra s letní terasou nebo v kavárně Festival s WiFi připojením na internet. Snídaně se podává formou bufetových stolů. Obědy a večeře jsou servírované, hosté mají možnost výběru ze tří menu, rozšířených o salátový bufet. V rámci kongresových služeb je k dispozici klimatizovaný konferenční sál pro 70 osob, salónek pro 20 osob, obchodní apartmán pro 8 osob a dále kompletní školící technika.

Dostupné programy

Cítíte se pod tlakem?

Toužíte být krásnější?

Potřebujete rychle doplnit síly?

Vyjímečný ucelený program skládající se z odborných přednášek a denního praktického cvičení jógových lekcí, resp. pozic, které jsou speciálně sestaveny na podporu jarní očisty organismu podle pravidel tradiční čínské medicíny. Tento program je vhodný pro ty, kteří nečekají až se ozvou první příznaky nemoci, ale věnují se svému tělu a duši preventivně. Lekce jsou určeny jak pro úplné začátečníky, tak pro ty, kteří si již jógu zamilovali.

Potřebujete komplexní léčbu?

Chcete být zdraví a fit?

Trápí Vás bolesti zad?

Zasloužíte si oddych?

Máte rádi chvíle jen pro sebe?

Jste v neustálém shoně?

Najdete si čas na oddych a rodinu?

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely