Hotel Energetic****, Rožnov pod Radhoštěm

Popis hotelu

Obklopte se oázou klidu v hotelu Energetic, který je zasazen do čisté valašské přírody a dodejte Vašemu tělu novou energii. Opravdový relax naleznete v moderním wellness centru s bazénem, whirlpoolem a saunami, exkluzivní jávské masáže Vám dodají krásu a zdraví. Skvělá dovolená pro milovníky turistiky, cyklisty nebo lyžaře, pro gurmány i rodiny s dětmi.

Vybavení

dětská herna/koutek, konferenční prostory, letní terasa, lobby bar, parní lázeň, praní a čištění, relaxační místnost, restaurace, sauna finská, úschovna cenných předmětů, úschovna zavazadel, vnitřní bazén, whirlpool

Fotogalerie

hotel Energetic-apartma.jpg hotel Energetic_dvouluzkovy pokoj.jpg hotel Energetic_jednoluzkovy pokoj.jpg hotel Energetic_koupelna.jpg hotel Energetic_restaurace.jpg hotel Energetic_bazen.jpg hotel Energetic_lavove kameny.jpg

Umístění

Hotel Energetic se nachází na klidném místě, obklopen přírodou a krásným výhledem na Bránu Beskydských hor a městečko se skanzenem.

Vybavení pokojů

Hotel Energetic nabízí příjemné ubytování kategorie **** superior v 60 pokojích s komfortním vybavením a moderním nábytkem. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, TV, telefonem, minibarem a internetovým připojením.

Další informace

Stravování je možné v moderní estauraci hotelu Energetic s kapacitou až 120 míst. Restaurace nabízí  nejen vynikající českou kuchyni, ale také tradiční valašské a gurmánské speciality.Pro hotelové hosty jsou snídaně podávány formou rautu, obědy a večeře výběrem z tříchodového menu nebou rautu.

Dostupné programy

Pobyt pro všechny, kteří si chtějí užít pobytu v Beskydech a načerpat královskou energii z hor!

Nevíte kam se svou láskou za relaxem, za dny plné pohody? Dopřejte svému tělu a duši potřebnou relaxaci. Nechte se rozmazlovat naším profesionálním týmem pracovníků a vychutnejte si
atmosféru pobytu na hotelu Energetic****
Balíček je ideální pro dvojice, ale také pro dámy, či muže, kteří chtějí krátkou relaxaci
k dobití energie.

Během pobytu si můžete vychutnat komfortní a moderní ubytování v hotelu Energetic****, využít služeb hotelového wellness centra a fitness centra a ve volných chvílích můžete navštívit Valašské muzeum v přírodě, Jurkovičovu rozhlednu, zahrát si golf na moderním hřišti nebo třeba navštívít známé turistické středisko Pustevny a horu Radhošť! 

V rámci balíčku pro Vás zajistíme návštěvu kozí farmy, kde můžete nahlédnout do stájí, dojírny, pohladit si kozičku nebo kozla, účasnit se krmení nebo třeba pomoct vyhnat kozí stádo na pastviny, z kterých je krásný výhled na Rožnov pod Radhoštěm a jeho okolí.

Wellness hotel Energetic Rožnov pod Radhoštěm připravil speciální relaxační pobyty pro seniory, jež jsou zaměřené na naše rodiče, prarodiče a známé, kteří mají i ve svém vyšším věku stále chuť užívat si života naplno, sportovat a poznávat krásnou krajinu Beskyd a zároveň dělat něco pro své zdraví.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely