Hotel Energetic****, Rožnov pod Radhoštěm

Popis hotelu

Obklopte se oázou klidu v hotelu Energetic, který je zasazen do čisté valašské přírody a dodejte Vašemu tělu novou energii. Opravdový relax naleznete v moderním wellness centru s bazénem, whirlpoolem a saunami, exkluzivní jávské masáže Vám dodají krásu a zdraví. Skvělá dovolená pro milovníky turistiky, cyklisty nebo lyžaře, pro gurmány i rodiny s dětmi.

Vybavení

dětská herna/koutek, konferenční prostory, letní terasa, lobby bar, parní lázeň, praní a čištění, relaxační místnost, restaurace, sauna finská, úschovna cenných předmětů, úschovna zavazadel, vnitřní bazén, whirlpool

Fotogalerie

hotel Energetic-apartma.jpg hotel Energetic_dvouluzkovy pokoj.jpg hotel Energetic_jednoluzkovy pokoj.jpg hotel Energetic_koupelna.jpg hotel Energetic_restaurace.jpg hotel Energetic_bazen.jpg hotel Energetic_lavove kameny.jpg

Umístění

Hotel Energetic se nachází na klidném místě, obklopen přírodou a krásným výhledem na Bránu Beskydských hor a městečko se skanzenem.

Vybavení pokojů

Hotel Energetic nabízí příjemné ubytování kategorie **** superior v 60 pokojích s komfortním vybavením a moderním nábytkem. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, TV, telefonem, minibarem a internetovým připojením.

Další informace

Stravování je možné v moderní estauraci hotelu Energetic s kapacitou až 120 míst. Restaurace nabízí  nejen vynikající českou kuchyni, ale také tradiční valašské a gurmánské speciality.Pro hotelové hosty jsou snídaně podávány formou rautu, obědy a večeře výběrem z tříchodového menu nebou rautu.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely