Hotel Bránica****, Belá

Popis hotelu

Hotel Bránica nabízí kvalitní služby v oblasti ubytování, gastronomie, oddechu a sportu. Stylové zařízení hotelu, široká nabídka služeb a možnost aktivního odpočinku uvnitř i vně hotelu určitě zaujmou i uspokojí i náročného návštěvníka.

Aktivity

cykloturistika, lyžování, plavání, tenis, turistické trasy

Vybavení

bezbariérový přístup, fitness centrum/posilovna, hotelová doprava, internet, jacuzzi, kavárna, konferenční prostory, krytý bazén, letní terasa, parkoviště, parní lázeň, restaurace, sauna finská, solárium, tenisový kurt, úschovna jízdních kol, úschovna lyží, vířivka, vnitřní bazén, výtah

Fotogalerie

Branica_pokoj.jpg Branica_restaurace.jpg Branica_wellness1.jpg Branica_wellness.jpg Branica_bazen.jpg

Umístění

Hotel Bránica leží 22 km od Žiliny.

Vybavení pokojů

Na hotelu je k dispozici 58 lůžek, 4 přistýlky a 2 dětské postýlky pro děti do 3 let. Rozdělení pokojů je následující: 24 dvoulůžkových pokojů, 1 třílůžkový pokoj, 2 apartmány a 1 rodinný pokoj pro 4 osoby. Je možné si vybrat mezi oddělenými lůžky a lůžkem manželským. Dokonalé pohodlí zabezpečuje vybavení pokojů: oddělená koupelna a WC, přičemž jsou k dispozici i pokoje s vanou, dále jsou pokoje vybaveny TV, rádiem, telefonem, elektronickým trezorem a minibare. Na pokojích je možné připojení na internet.

Další informace

Kromě relaxace pohybem na čerstvém vzduchu v horském prostředí nabízí hotel jako doplňek také možnost regenerace v relaxačním centru s bazénem. Milovníci fitness center si mohou zacvičit přímo v hotelu. K dispozici jsou dva tenisové kurty s umělým povrchem. Vše, co je potřebné při aktivním odpočinku, je možné si zapůjčit v půjčovně sportovních potřeb. Završením příjemného dne může být potom klasická masáž dostupná všem hostům.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely
Výhody

- velmi klidné místo

Nevýhody

- na pokojích horší signál na internet