Hotel Bohemia Relax***, Františkovy lázně

Hotel Bohemia Relax***, Františkovy lázně > Přidat hodnocení

Napsat hodnocení

Zrušit hodnocení Nastavit hodnocení na jednu hvězdičku (nejhorší) Nastavit hodnocení na dvě hvězdičky Nastavit hodnocení na tři hvězdičky Nastavit hodnocení na čtyři hvězdičky Nastavit hodnocení na pět hvězdiček Nastavit hodnocení na šest hvězdiček Nastavit hodnocení na sedm hvězdiček Nastavit hodnocení na osm hvězdiček Nastavit hodnocení na devět hvězdiček Nastavit hodnocení na deset hvězdiček (nelepší)
Jméno/Přezdívka: 7XxAX2PjKtfw
Hodnocení: 0
Čas: 2017-03-27 06:31:37.903
Hach, ich liebe deine Fell-Posts. Das macht dich gleich noch viel sympathischer als eh schon! :) Wenns einen Abturner für mich gibt, dann sind das ja Leute die von sich sagen, keine Katzen zu mÃ2sne¶30;gay whaaat. Was ist denn mit dir los.
Jméno/Přezdívka: Anna Friedrichova
Hodnocení: 9
Čas: 2010-10-24 11:18:12.915
Velmi se nám líbilo. Moc příjemný personál, procedury také idealní. Doporučuji každému vyzkoušet zdejší kadeřnický salon. Měli jsme nekuřácký velmi útulný pokoj a jídlo bylo velmi chutné a porce obrovské. Moc jsme si to užili.
Jméno/Přezdívka: Pavla a Eva
Hodnocení: 1
Čas: 2010-02-09 06:13:53.382
KATASTROFA, absolutně NEDOPORUČUJI, v hotelu je všude cítit cigaretový kouř, čokoládová masáž bylo 20minut rozpatlávání čehosi po zádech bez "ladu a skladu", anticelulitidový zábal napatlaný JEN na záda, těžko lze mluvit o relaxaci, když za plentou, metr od lehátka probíhala pedikůra, kdy jsme slyšely štípání a odletování nehtů, neustále někdo přicházel, odcházel, hlasitě telefonoval...při obědě nám servírka oznámila, že vývar se ZKAZIL a boršč že bude tak dlouho, dokud se neprodá..na pokoji taková zima, že jsme musely být pod dekou. Byly jsme ABSOLUTNĚ nespokojené, o hotelu, kde se všude kouří nemůže být ve spojení s Wellnes absolutně řeč. Doufáme, že se již nikdo další tak nenapálí jako my. Příště budeme po těchto zkušenostech HODNĚ vybírat, protože reklamu na tento hotel bychom označily vyloženě jako klamavou.
Jméno/Přezdívka: Marie Zelenková
Hodnocení: 10
Čas: 2009-01-20 14:10:20.305
Děkujeme za nádherný relaxační pobyt. Příjemný personál, ubytování na úrovni, jídlo bylo krásně nazdobené a velmi chutné. V bublinkách jsme si prima odpočinuli a másáž byla balzám na naše upracovaná těla. Mile nás překvapila nabídka netradičních masáží-čokoládovou terapii jsme nemohli nevyzkoušet a byly to 2 hodiny vůní a max.relaxu .Bylo to moc prima ještě jednou díky zelenková
HOT-LINE: 731 495 820