Hotel Bellevue-Tlapák****,Poděbrady

Popis hotelu

Lázeňský hotel Bellevue je díky své výhodné poloze v centru Poděbrad výborným místem ke strávení dovolené, spojené se zdravím. Součástí hotelového komplexu je balneorehabilitační centrum s možností odborného lékařského a rehabilitačního vyšetření. Přímo do hotelu je zavedena minerální voda Poděbradka, která se používá k uhličitým koupelím i pitným kůrám. Hotel Bellevue - Tlapák nabízí rovněž široké spektrum doplňkových služeb v oblasti péče o lidské tělo a duši. Veškeré služby jsou poskytovány přímo v hotelovém komplexu.

Aktivity

cykloturistika

Vybavení

fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, kavárna, konferenční prostory, kosmetika, krytý bazén, manikúra, parkoviště, pedikúra, počítač s připojením na internet, půjčovna jízdních kol, restaurace, salonek, sauna finská, solárium

Platební možnosti

American Express, CCS, Diners Club, EUR, Euro Card / Master Card, faktura, JCB, Maestro, VISA, VISA Electron

Fotogalerie

Bellevue/pokoj.jpg Bellevue/restaurace.jpg Bellevue/wellness.jpg 4 Bellevue/bazen.jpg

Umístění

Hotel Bellevue se nachází v klidném prostředí lázeňské kolonády. Většina pokojů je situována s výhledem do překrásného lázeňského parku.

Vybavení pokojů

Ubytovací část je zařazena do kategorie *** superior. To mimo jiné znamená, že všechny pokoje / apartmány jsou vybaveny příslušenstvím (WC a sprcha, resp. vana), minibarem, TV se satelitním příjmem, telefonem s provolbou (přímé spojení na pokoj).

Další informace

Na své si přijdou i vyznavači sportu. Hotel nabízí široké spektrum služeb také v oblasti péče o lidské tělo i duši. Veškeré služby jsou poskytovány pod jednou střechou a klienti nemusí nikam speciálně docházet. Hotel disponuje i vysoce variabilními kongresovými prostory, které jsou vhodné pro pořádání různých školení či výjezdních zasedání spojených s lázeňským servisem. K relaxaci mohou hosté využít i floating a bazén s protiproudem. Stravování v hotelové restauraci - snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely