Aquapalace hotel**** Prague, Praha-Čestlice

Popis hotelu

Aquapalace Hotel Prague je součástí areálu Aquapalace Praha, který je největším středoevropským aquaparkem. Jedná se o unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široký rozsah služeb, jak pro rodiny s dětmi, tak i pro hosty preferující odpočinek a relaxaci.

Vodní svět je rozdělen na tři paláce - "Palác dobrodružství", který nabízí 6 tobogánů, 3 strmé skluzavky, spacebowl  a divokou řeku. V "Paláci pokladů" je  umělé vlnobití, brouzdaliště a skluzavky. V "Paláci relaxace" můžete relaxovat ve vířivkách, na masážní lavici nebo v bazénu. V letních měsících můžete relaxovat ve venkovní zóně, kde najdete lehátka, venkovní bazén s vířivými lavicemi a dětské brouzdaliště.

Saunový svět nabízí 12 druhů saun - např. klasické finské sauny, římské lázně nebo venkovní severský srub či sauna v ruském stylu. K ochlazení po saunování se nabízí řada speciálních aromatických sprch a ochlazovacích bazénků, k relaxaci jsou k dispozici vířivky a relaxační zóny.

Wellness cetnrum nabízí jedinečný zážitek a regeneraci organismu formou masáží, balneologických léčebných procedur v hydromasážních vanách pro páry i jednotlivce. V nabídce nechybí exotické procedury jako hammam a rhassoul, oblíbený je „soft pack“ a privátní sauny s vlastními vířivkami, sprchami, hammam stolem a soukromou relaxační zónou.

Aktivity

cykloturistika, golf, turistické trasy

Vybavení

bar, dětská herna/koutek, konferenční prostory, kosmetika, parkoviště, pedikúra, pokojová služba, praní a čištění, privátní sauna, privátní wellness, privátní whirlpool, prodej upomínkových předmětů, půjčovna jízdních kol, restaurace, směnárna, vnitřní bazén, vodní a saunový svět

Fotogalerie

hotel_Aquapalace_dvouluzkovy_pokoj.jpg hotel_Aquapalace_rodinny_pokoj.jpg hotel_Aquapalace_junior_suite.jpg hotel_Aquapalace_restaurace Astra.jpg hotel_Aquapalace_Aquapark.jpg hotel_Aquapalace_Aquapark1.jpg hotel_Aquapalace_venkovni_virivky.jpg hotel_Aquapalace_spa centrum.jpg

Umístění

Luxusní hotel se nachází v Čestlicích, 14 km od historického centra Prahy.

Vybavení pokojů

Aquapalace Hotel Prague nabízí celkem 231 pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a WC, SAT-TV, DVD přehrávačem, minibarem, individuálně nastavitelnou klimatizací, trezorem, fénem, županem pro dospělé, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, připojením k síti LAN. Rodinné pokoje (pro 1 - 2 děti) mají navíc patrové postele.

Další informace

Snídaně a večeře jsou podávány v hotelové restauraci  Astra s terasou. Pro malé hosty jsou připravena speciální dětská menu.

Aquapalace Hotel Prague je také vhodným místem pro konání nejrůznějších seminářů, konferencí, školení či prezentací. Klimatizované konferenční místnosti jsou vybaveny nejmodernější audiovizuální a multimediální technikou. 

Tipy na výlet

Hlavní město Praha se svou Malou Stranou, Pražským hradem, Karlovým mostem a mnoha dalšími památkami a turistickými atrakcemi – je jen 5 km od hotelu a je snadno dosažitelná autem nebo městským autobusem.

Dendrologická zahrada s botanickými vzácnostmi, rybníčky, loukami a stromy z celého světa zve k tiché procházce přírodou (otevřeno od dubna do října).

Zámek a zámecký park Průhonice - součást pražské památkové rezervace, pod ochranou UNESCO. Tato lokalita, oblíbená jako výletní místo nejen obyvateli hlavního města, je vzdálena pouhé dvě minuty autem nebo deset minut chůze od hotelu.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely