Alexandria**** Spa & Wellness hotel, Luhačovice

Popis hotelu

V samém srdci Luhačovic vyrostl moderní wellness hotel, který je tvořen dvěma vzájemně propojenými objekty. Hlavní budova hotelu nezapírá svůj zrod za první republiky. Hosté v ní najdou jak původní oblíbenou Francouzskou restauraci, tak noční klub, které neodmyslitelně patří k historii tohoto proslulého hotelu. Nová moderní část, která vyrostla za hlavní budovou hotelu je reprezentantem současné generace nejmodernějších lázeňských zařízení evropského wellness. Skládá se ze čtyřpatrové nadzemní části a dvou suterénních podlaží, ve kterých se nachází wellness centrum.

Nové wellness centrum SPA Alexandria navozuje atmosféru starořímských lázní.

Vybavení

bar noční, bylinková lázeň, fitness centrum/posilovna, laconium, parní lázeň, privátní wellness, relaxační místnost, restaurace, sauna finská, solná lázeň, vnitřní bazén, výtah, whirlpool

Fotogalerie

pohled_zepredu Hotel.jpg alexandria/pokoj.jpg alexandria/restaurace.jpg Restaurace.jpg hotel bazen1 bylinkova_lazen.jpg Laconium.jpg alexandria/wellness.jpg

Umístění

Hotel leží v samotném srdci Luhačovic.

Vybavení pokojů

Obě hotelové části disponují celkovou kapacitou 106 lůžek v komfortních pokojích vybavených televizorem se satelitním příjmem, telefonem, sejfem a minibarem. Pokoje v hlavní budově hotelu a v posledním patře nové ubytovací části jsou klimatizovány. Interiér pokojů v hlavní budově připomíná prvorepublikovou atmosféru.

Další informace

V elegantním prostředí Francouzské restaurace jsou servírovány vedle vybraných pokrmů také krajové speciality, k nimž se podávají nejlepší moravská i špičková zahraniční vína.

Za návštěvu rozhodně stojí vyhlášený night club s dobovou atmosférou a živou hudbou. Ten patří k hotelu od doby, kdy hotel Alexandria přivítal své první hosty.

K internetu se hosté mohou zdarma připojit v pokojích nebo ve vstupní hale.

Parkování je možné na krytém městském parkovišti (vzdálenost od hotelu cca 100 m) za poplatek 80 Kč/den nebo v lázeňských garážích (vzdálenost od hotelu cca 1200 m) za poplatek 150 Kč/den.

HOT-LINE: 731 495 820